Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én unom ennyire ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom ennyire ezeket a kérdéseket?!

Figyelt kérdés

Annyira felidegesít, hogy minden 5. kérdés arról szól, hogy: "Ugye nem lehetek terhes?", "Megszkítással védekeztünk, de nem élvezett belém, terhes vagyok?". Látszik, hogy abszolút nem érettek a szexhez. Sokkal jobban oda kéne figyelniük, nem utólag aggódni, hogy vajon mi lesz. Ez nem normális szerintem. Nem értem miért él valaki nemi életet, ha nincs benne semmi felelősségtudat, élettkortól függetlenül... és olyan sokan vannak ilyenek...

Nem tudom, de bennem van annyi, hogy odafigyelek a védekezésre, hiába vagyok fiatal. Nem tudnék így élni, mindig azon aggódni, hogy most teherbe estem-e vagy nem.

Ja meg még azokat a kérdéseket is szeretem, hogy már rég nem szűzek, és akkor ilyenek, hogy oráltól teherbe lehet-e esni, meg hogy kell feltenni az óvszert:D Röhejes...

Ezt ugye nem csak én látom így??!

16/L Honey


2009. jún. 28. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hehehe Honey..:)

nemcsak te.. szerintem majdnem mindenki..:)

2009. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizony...igazad van.

De a legtöbb amit meg lehet értük tenni,hogy megpróbálsz okosat válaszolni nekik,és bízol benne,hogy hallgatnak rád.

Sajnálatos,de ez van.

2009. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mert buták. ettől nincs jobb szó rá, éretlenek felelőtlenek, belőlük lesznek a meddőségi centrumok jövőbeli páciensei.
2009. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal azért van hogy olyan kérdéseket tegyenek fel amiket máshol nem mernek megkérdezni!

Igen,néha elég hülye kérdések vannak,de én úgy vagyok vele hogy szívesen megírom az illetőnek mi hogy van.Ami meg már full hülye kérdés azon csak mosolygok egyet és "megyek" tovább :)

2009. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
énis unom egy pöppet ezeket a kérdéseket, ezért látogatom egyre ritkábban ezt a kategóriát :D
2009. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, azért van az oldal, de mi most hogy mondjuk meg nekik, hogy terhesek-e vagy nem? :) Elmehet venni tesztet. Vagy ha nagyon fél, akkor nőgyógyászhoz felírtani az esemény utánit. Szóval érted...
2009. jún. 28. 15:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát végülis énis 14 éves vagyok..:)

de inkább olyan dolgokat teszek föl.. amibe tudnak/tudtok segíteni..és nem unalmas..és szénalmas kérdéseket teszek föl..mert ez az oldal nem erre van..ha ezt ugy számítják a korombelik..akkor csináljanak olyan oldalt ahol csak hülyeségeket lehet kérdezni éés ott talán többen lesznek..:)


na pussz 14/L :)

2009. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*szánalmas..bocsika
2009. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azzal nincs is semmi baj, de hát ezekben nem lehet sokat segíteni. :) Mellesleg én is tettem már fel egy-két kérdést, hátha mondanak nekem okosakat :) Jót is tett, mert segítettek :)

Sokan olyan kérdéseket tesznek fel amit simán meg tudsz nézni google-ben. Ez is már csak lustaság kérdése.

2009. jún. 28. 15:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon unom! meg ez a "melyik a kedvenc pózod?" ááh... naponta 86 ilyen :S

17L

2009. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!