Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes fogamzásgátlót szednem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fogamzásgátlót szednem, így? 18

Figyelt kérdés

Havonta kb. 3-4x szexelek?

(amúgy iszonyatos erős görcseim vannak menzeszkor, és mens. előtt egy csomó pattanás kijön rajtam )



2012. máj. 18. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen még nem kéne szexelni!
2012. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két olyan barátnőm is volt, akiknek az orvos a rendszertelen és/vagy túl erős menzesz miatt írt fel fogamzásgátlót elsősorban, nem a szex miatt. Kérdezz meg egy nőgyógyászt.
2012. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a fogamzásgátló csökkenti a görcsöket, és a pattanásokat is, de csak abban az esetben ha a megfelelőt szeded. Dehát ezt a nőgyógyász jobban tudja hogy éppen a pattikra melyik való.
2012. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor szedj, ha van legalább 1 éves barátod, akivel rendszeres szexuális életet élsz, netán együtt éltek. Legalábbis én ekkor kezdtem el (19 voltam ekkor). Ha ilyen állandó partner nincs, akkor maradj az óvszernél.

Görcsök ellen meg igyál cickafarkteát (CSODÁKAT művel), pattik ellen meg ott a kozmetikus, vagy a bőrgyógyász.

2012. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a nőgyógyász javasolta egyébként.

Valószínűleg kiváltom majd. Ha lenne vmi kellemetlen mellékhatása, akkor abbahagyom.

2012. máj. 18. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég, ha csak te vagy felül, mert akkor visszafolyik. :-)


Na jó. Ez nem igaz.

2012. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!