Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes elkezdenem fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdenem fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Most tulajdonképpen egy nyitott kapcsolat-szerűségben vagyok, mondjuk napi szinten élek szexuális életet, de nem tudom, ez a dolog meddig fog tartani, mert ez nem igazi kapcsolat. Utáljuk mindketten a gumit, sokkal szabadabb lenne anélkül a dolog. Viszont nem tudom, hogy így megéri-e gyógyszert szednem, mivel ez a dolog kb bármikor véget érhet... és félek kicsit a mellékhatásoktól.
2011. szept. 18. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyitott kapcsolatba bele ne menj gumi nélkül!

25/F

2011. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! Egy nyitott kapcsolatban nem a terhesség a legnagyobb gond,hanem a nemi betegségek.Ha te nem is kavarsz mellé a párod megteheti és ő is átadhatja neked,amit mástól összeszedett.
2011. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem definiálható pontosan nyitott kapcsolatként. Egyikünk sem kavar mással, mély barátság is van köztünk, és, ha találunk valakit, akkor szólunk egymásnak. És használunk gumit, de nem a nemi betegségek miatt, mert annak a veszélye nem áll fenn.
2011. szept. 18. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Mégis honnan tudod, hogy nem kúr másokkal? Vele vagy a nap 24 órájában. Bírom az olyan idiótákat, akik folyton rinyálnak, hogy nem szeretik a gumit, nem akarnak gyógyszert szedni, de teherbe sem akarnak esni és kétségbeesnek, ha késik a menstruációjuk. Rendben van, akkor ne b.sszatok és nem lesz gond.
2011. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 16:32! Egyrészt onnan tudom, hogy megbízom benne, és én sem vagyok mással, valamint igen, elég sok időt töltünk együtt, van amikor a nap 24 óráját... Mellesleg szerintem normálisan tettem fel a kérdést, szó nem esett esetleges terhességről sem, szóval nem értem a reakciódat.
2011. szept. 19. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én kérek elnézést, mert nem értem a problémát. Ha nyitott kapcsolatban élsz, az azt jelent, hogy másokkal is lefekszel. A partnered szintén. Állításod szerint csak egymással vagytok együtt, de akkor ez nem nyitott kapcsolat.


„szó nem esett esetleges terhességről sem, szóval nem értem a reakciódat.”


Akkor felhívnám a figyelmedet a korábbi hozzászólásodra:


„Egyikünk sem kavar mással, mély barátság is van köztünk, és, ha találunk valakit, akkor szólunk egymásnak. És használunk gumit, de nem a nemi betegségek miatt, mert annak a veszélye nem áll fenn.”


Akkor miért is használtok gumit, ha a nemi betegség nem játszik? Csak nem a terhesség miatt?


Nem értem a problémádat. Ha nem akar gyereket az ember, akkor alap, hogy védekezik, akár csak dugni jár össze a másikkal, akár csak együtt él vele. Bármikor vége lehet? Igen, de egy kapcsolatnak is, ahol együtt vagytok már hónapok sőt évek óta. Most akkor sose fogsz gyógyszert szedni, mert attól félsz, hogy véget fog érni a dolog?

2011. szept. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Szerintem kezd el nyugodtan szedni a gyógyszert (mármint ha tényleg ki van zárva a nemi betegség lehetősége, különben maradj az óvszernél mindenképp), ha szakítotok max abbahagyod, de lehet hamar találsz valaki mást és akkor akár folytathatod is. Mellékhatásoktól pedig nem kell tartani (az mindennek van ennyi erővel örökké retteghetnénk), rengetegen szedik. Ja és mivel ez mindkettőtök érdeke, azér a párod állhatná a bogyó árának a felét, szerintem...
2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!