Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigesoft után semmi változás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigesoft után semmi változás? Tesztet csinálhatok most?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetben vagyok,mert a párom nem akar óvszerrel védekezni és azt se akarja,hogy állandó gyógyszert szedjek mert az a továbbiakra kihathat( én pedig így szeretnék védekezni ) Ő azt mondja,hogy megszakításos módszerrel nem lesz baj( de én rettegek,hogy állapotos leszek most ) Nem tudja,de miután együtt voltunk elmentema dokihoz( főleg mert a cikulus közepén voltam a 13. napon ) és 30 órán belül bevettem a Rigesoft tablettákat. Semmilyen mellékhatást nem érzékeltem magamon. A doki azt mondta valószínűleg elöbb fog megjönni,de nekem nem jött meg. Most kellene csütörtökön,hogy megjöjjön,de semmit nem érzek...Ilyenkor már szokott fájni a fejem,a derekam,a hasam,de most semmi. Olvastam itt már pár oldalon,hogy valakinek késett szóval ez még normális is... Az érdekelne leginkább,hogy most vehetek terhességi tesztet ? Vagy azt csak akkor érdemes csinálni ha már késik is ? Szóval ha most csinálok tesztet és negatív az eredmény akkor az hiteles vagy csak a 28. nap után érdemes megcsinálni a tesztet ?


Mielött jönne a sok ,,kedves válasz,, ha állapotos is lennék akkor természetesen megtartanánk a picit. Mert nagycsaládot tervezünk a párommal,csak még nem most szeretnénk az első babát ( várunk amíg kész lesz a közös otthonunk )


Szóval akinek van tapasztalat ezzel a tablettával kapcsolatban az kérem írja meg mi volt az.


2012. ápr. 2. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

2 hét után csinálj tesztet. A tabletta bekever a ciklusodba, szóval nem hiszem, hogy még aggódnod kéne. Hány napja voltatok együtt? Mert ez nem derült ki a leírásodból. Egyébként jó lenne, ha megbeszélnéd a pároddal a védekezést, vannak az óvszeren és tablettán kívül más megoldások is. Pl. a hüvelytabletta + megszakítás.


24/l

2012. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha letelt a két hét az aktus óta, akkor lehet már tesztet csinálni, de nem feltétlen mutatja ki

ha késik a menstruáció, akkor meg kell ismételni a tesztet, ha elsőre negatív lett

a párodnak meg tessék megmondani, hogy vagy óvszer, vagy megszakítás+spermicid, vagy nem teszi be és kész

ha nem úgy sül el a dolog, te leszel hirtelen terhes, nem ő, szóval igenis olyan fogamzásgátlási módszer kell, amiben TE is meg tudsz bízni, mert esemény utániért nem lehet szaladgálni, nagyon veszélyes

2012. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !


Március 21.-22. éjjelén voltunk együtt és 23.-án reggel tudtam bevenni a tablettát,maximum a 30. órába lehettem. Elötte március 9.-én jött meg azaz 6.-án kellene megjönnie. Mindenképpen megbeszélem a párommal mert hónapok óta ezen stresszelek,hogy nehogy állapotos legyek...Maximum titokba szedem majd a rendes fogamzásgátlót :( Feltéve ha most nincs úton már egy pici.

2012. ápr. 2. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A párod egy önző paraszt. Ha nem akar gumit húzni, és neki a tabletta sem felel meg, akkor ne engedd neki, hogy bedugja és el van intézve.

Sokkal károsabb, ha havonta rohangálsz az esemény utániért, mert b.szik kotont húzni.

Ha késik a vérzésed, akkor tesztelj, addig felesleges.

Egyébként igencsak rizikós időszakban voltatok együtt...

2012. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!