Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akiknek fogamzásgátlótól nőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek fogamzásgátlótól nőtt a mellük! Mennyi idő elteltével tűnt fel a változás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 12:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy hány levél után, ha úgy tetszik.
2012. febr. 25. 12:06
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és mi a tabletta neve?
2012. febr. 25. 12:09
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem a mellük nőtt,hanem híztak..és ettől lett nagyobb a mellük is.
2012. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 hónap után. És nem, nem híztam, mivel aktívan sportolok, és kb. semmi kiló nem ment fel rám.
2012. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj de okos mindenki aki azt írja hogy csak attól nő hogy híznak -.-'... Igen, ilyen is van , lehet hogy nagyobb %-ban , de az ismerőseim között nem egy olyat ismerek akinek csak a melle lett nagyobb...látványosan.
2012. febr. 25. 12:18
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem olyan 3-4 hónap után tűnt fel, hogy jé, nagyobb. és novynette-t szedtem. de nem te mondod meg, mit akarsz szedni.
2012. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem de nagy az isten állatkertje kérdezz meg egy orvost. A mell nem nő a fogamzásgátlótól hanem mivel terhességhez hasonló állapotot idéz elő a szervezetben ezért keményebb lesz a mell.
2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor áruld már el, hogy keményebb lesz tőle a mell, akkor hogy a fenébe kell már C-s melltartó B-s helyett? 1 mellméretet megkeményedett?
2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy tájékoztatóban benne van, hogy lehetséges mellékhatás: mellnövekedés.
2012. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Így van. még pontosabban "emlőnövekedés".

Tehát jó lenne ha nem ide jönnél okoskodni, ha semmit nem tudsz a témáról.

Igen tudom hogy nem én mondom meg mit írjon fel.Csak kíváncsi vagyok.Én egyébként Artizolt szedek.

2012. febr. 25. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!