Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abba hagyom a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abba hagyom a fogamzásgátló szedését akkor lesz valami változás?

Figyelt kérdés
Nem szeretném szedni feleslegesen, már 1 hónapja nincs párom és nem is szeretnék most egy ideig komolyabb kapcsolatot. A másik pedig az, hogy szerintem eléggé növeli az étvágyam és az édességet is sokkal jobban kívánom mióta szedem a fogamzásgátlót. A kérdésem viszont az, hogy a doki azért ezt írta fel, hogy a bőröm szebb legyen tőle (zsíros és pattanásos volt) és ha abba hagyom akkor ismét csúnyább lesz a bőröm? Ja és lehet, hogy rendszertelen lesz a menstruációm?
2011. ápr. 20. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem gyogyszer elott hajszalpontos ciklusom volt. Ma meg ingadozik, 31-32 napos ciklus is elofordul :S En is iszonyat kivantam az edeset.

Ha a borod elotte csunya volt, akkor az viszont utanna is nagyvaloszinuseggel az lesz.

2011. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A hormonháztartásod meg felborul,több hónap is lehet,mire rendbe jössz.Gondold ezt át rendesen.
2011. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
akkor kellett volna átgondolni amikor elkezdted. óvszer is van a világon.
2011. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet jobb lenne ha nem hagynám abba??? Még 19 éves vagyok, szóval gyereket pár évig még nem szeretnék. Később úgy is szedném majd még csak most így hirtelen feleslegesnek láttam. Hát nem tudom mit tegyek.
2011. ápr. 20. 22:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze van, de volt olyan barátom aki allergiás volt rá. Meg volt olyan, hogy 1-2x megszívtam már vele :S
2011. ápr. 20. 22:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2011. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve.
2011. ápr. 20. 23:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem menyj el a nőgyógyászodhoz és mondd neki,hogy

te szüneteltetni szeretnéd a tablettát!

Biztos,hogy az mondja,hogy ok,de esetleg meg is vizsgál

előtte!

2011. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba. Én 6 évig szedtem, az abbahagyás után amit tapasztaltam: Rendszertelenebb ciklus (37-45 nap...), több energia, elmúlt az ekcémám és lehet, hogy én fordítva vagyok bekötve, de nekem azóta nőtt a mellem, mióta abbahagytam...


24/N

2011. ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja,hogy lassan egy éve,akkor már kijárna a szünet neked.Menj el nődokihoz,ha azt mondja,hogy hagyd abba,akkor hagyd abba.:)
2011. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!