Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abba hagyom a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abba hagyom a fogamzásgátló szedését akkor lesz valami változás?

Figyelt kérdés
Nem szeretném szedni feleslegesen, már 1 hónapja nincs párom és nem is szeretnék most egy ideig komolyabb kapcsolatot. A másik pedig az, hogy szerintem eléggé növeli az étvágyam és az édességet is sokkal jobban kívánom mióta szedem a fogamzásgátlót. A kérdésem viszont az, hogy a doki azért ezt írta fel, hogy a bőröm szebb legyen tőle (zsíros és pattanásos volt) és ha abba hagyom akkor ismét csúnyább lesz a bőröm? Ja és lehet, hogy rendszertelen lesz a menstruációm?
2011. ápr. 20. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad azért tovább szedni, mert attól félsz, hogy rosszabb lesz...

Ez milyen logika basszus?

Akkor majd csak akkor hagyod abba, ha gyereket akarsz? És ha akkor felborul ma ciklusod?

Még most kell megnézni, hogy hogy reagálsz a szünetre. Ha alapból gondok lesznek (rendszertelen lesz vagy nem jön meg), akkor újra sem szabadna kezdeni....

2011. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor abbahagyom és megnézem mi lesz. :)
2011. ápr. 21. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:
és végul mi lett?:)
2011. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát elég váratlanul összejöttem vkivel és így nem hagytam abba. A dokim javasolta, hogy váltsak kisebb hormontartalmúra és így lett.
2011. máj. 18. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!