Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hatásai vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatásai vannak a fogamzásgátlónak a külsőre? Főként a mellméret változás és súlygyarapodás érdekelne?

Figyelt kérdés

mennyire van ez a két dolog párhuzamban?Milyen fogamzásgátlót szedsz? Mi róla a véleményed? Ha eddig akár híztam, akár fogytam akkor is van esélyem arra hogy a gyógyszertől nőni fog a mellem? Vagy legalább formásodni?

Még mielőtt leszólnátok természetes nem emiatt szeretnék gyógyszert szedni, hanem azért amire valójában való csak kíváncsi vagyok, hogy mivel jár.

Köszi 18L


2011. jan. 11. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenkire máshogyan hatnak a fogamzásgátlók. De azért az valószínű, hogy ha egyébként hajlamos vagy a hízásra, akkor hízni fogsz tőle. És a melled is azért nő meg, mert hízol.
2011. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert én is bíztam benne, hogy rendberakja a bőröm, és egy kicsit növeszt a mellemen is. Lehet hogy valakinél ez hatott, de nálam semmilyen hatása nem volt. A mellem ugyanakkora, a bőröm pedig változatlanul problémás. Az egyetlen pozitívum amit észleltem a fogamzásgátló hatásán kívül, hogy beállt a menzeszem, és talán egy kicsit rövidebb lett. A fájdalmak nem enyhültek. 2 és fél éve szedem a gyógyszert körülbelül.


18/L

2011. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem nőtt egy kosarat a mellem, szebb a bőröm, de nem híztam, hanme fogytam. tri regolt szedek másfél éve.
2011. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kicsit több mint fél éve szedek fogamzásgátlót. Az orvos olyat írt fel hogy helyretegye az arcbőröm. Nem híztam tőle, a mellem nőtt egy kicsit, az arcom letisztult, beállt a menstruációm és már csak enyhe görcseim vannak. Lehet csak szerencsém volt:) 18/L
2011. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint, dienille-t szedek
2011. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt azért jó, ha tudod, hogy ha nő is a melled, szedés után vissza fog állni az eredeti méretére.

Sok nő tapasztal étvágyfokozódás és hízást.

2011. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"beállt a menstruációm "

Szokjatok már le erről. Nem tud beállni, mert tabiszedésnél NINCS menstruáció. Megvonásos vérzés van. A tabi kikapcsolja a ciklusod, és csinál egy mesterségest. Szeded a tabit, akkor nem vérzel, abbahagyod (7 napos szünet), akkor meg vérzel, kb ennyi.

Ha vkinek rendszertelen, akkor a tabiszedés alatt látszólag rendszeres lesz, de utána, ha abbahagyja, vszínűleg ugyanolyan lesz, mint előtte volt. Vagy még rendszertelenebb.

2011. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De a 7 napos szünetben mindig pont ugyanazon a napon jön meg, pont ez vele a cél. Nyilván, ha abbahagynám a gyógyszert, felborul a hormonháztartásom és ismét rendszertelen lesz, egy ideig pattanásosabb leszek, talán ingerültebb is, ki tudja. Nem vitázni jöttem "vissza" a kérdéshez, csak nem tetszett ez a "szokjatok már le erről"-stílus.
2011. jan. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*Nyilván, ha abbahagynám a gyógyszert, felborul a hormonháztartásom és ismét rendszertelen lesz,


Pontosan így lesz, a fogamzásgátló tüneti kezelés. Ez egészen addig nem probléma, míg nem akarsz gyereket. Amint akarsz, a rendszertelen menzesz nehezíteni fogja.

A 84%-osnak teljesen igaza volt, és szerintem egyáltalán nem volt bunkó a stílusa.


Kérdezőnek: a jól megválasztott tabletta nem okoz súlyváltozást. Ha mégis, vissza kell menni és másikat kérni már 3-4 kilónál, mert 20 kilót lefogyni sokkal nehezebb lesz. A melled nőni nem fog, csak ha hízol. Ha mégis változik, akkor vagy tabi nélkül is nőne (az életkorodból adódóan, a mell 21 éves korig nő kb.), vagy az a kis növekedés (inkább duzzadás) azonnal lemegy, amint abbahagyod a szedést.

2011. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"csak nem tetszett ez a "szokjatok már le erről"-stílus."


Sajnálom, nem szerettelek volna megbántani. Csak olyan sokszor olvasom ezen az oldalon ezt a "beállt tőle a menzeszem" dolgot, és annyiszor kijavítottam már, hogy kezdem unni.

Nagyon sok fiatal azt hiszi, hogy a tablettától helyrejönnek a menzesz problémái. És persze mikor elkezdi szedni, akkor örül is neki, hogy jajj milyen jó, mert rendszeres lett.

Csak épp azt nem tudja, hogy ha abbahagyja, akkor ugyanolyan szar lesz, mint volt. Vagy még rosszabb.

És ez elég kellemetlen, ha pl gyermeket szeretne vki.


Szóval nem bántani akartalak, csak megmondani a félreértések elkerülése végett, hogy a tabletta NEM állítja be a menzeszt.

2011. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!