Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki aki az elovaladekto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki az elovaladektol lett terhes?

Figyelt kérdés
Az 12 eves en tapasztalatom azt mutatja hogy biztonsagos ugy szeretkezni ha egyszeruen nem elvezel al anyba es kesz. Nektek mi a tapasztalatok?
2012. márc. 27. 09:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Lol, ha már statisztika 100 nőből 35 teherbe esik megszakításos közösülésnél. A gumi teljesen megbízható, ha tudod jól használni.
2012. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
nem en talaltam ki az hogy egeszsegtelen a mugumi surlodasa a nedves huvelyhez: nezz utanna mielott velemenyt mondasz. mi minden szivodik fel... tele van a net kulonbozo kutatasokkal amiket persze az ovszergyartok soha nem fognak elismerni.
2012. márc. 27. 11:06
 23/34 anonim ***** válasza:

Tudod addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik.

Szerinted ha 15 év után véletlen rossz időben teherbe esik a bnőd, akkor azt fogod mondani, hogy a 15 év gumi nélküli szex megérte?

Majd kérdezd meg őt is, lehet neki más lesz a véleménye.

2012. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ha a gumi olyan baromi egészségtelen lenne, már rég kihaltunk volna. Az egyik legősibb védekezési módszer.

Baromságokkal próbálod bizonyítani az igazad.

2012. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mai világban mindenre kitalálják, hogy egészségtelen, egy abortusz ezerszer egészségtelenebb. Érdekes módon 5 éve használok gumit, 1 évig nem, és most újra, soha semmi bajom nem lett tőle.
2012. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
egy barátnőm és az öccse is így fogantak anno... az apjuk mindkétszer azt mondta, majd vigyáz. :DDDD
2012. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

szoval megsem igy fogantak! es megsme vigyazott... akkor mirol beszelunk?

jah es aki nem tudja mi a kulonbseg a latex es a polyisoprene kozott az nezzen utanna. manapsag mar alig gyartanak latex ovszereket... sajnos. en az szintetikusokrol beszelek mivel a termeszetesek meg dragabbak.

2012. márc. 27. 11:20
 28/34 anonim ***** válasza:

Én még nem estem így teherbe 1,5 év alatt. És akiket ismerek és így védekeznek, azok sem.


Nem állítom, hogy lehetetlen, de szerintem a legtöbb ilyen eset, amikor teherbe esik a nő úgy történik, hogy:


1. A pasi csak mondja, hogy kivette, vagy azt hiszi, de mégsem.

2. Előtte már volt egy magömlés és a húgycső nem tisztult ki.


Ha levesszük ezeket, akkor az eredetihez képest marad pár százalék, akik tényleg az előváladéktól estek teherbe. De egy statisztikánál, nem azt kérdezik, hogy tényleg időben kivetted-e, hanem, hogy milyen módszer használtál védekezésnél. Akkor is benyögik a megszakítást, ha épp félig húzta csak ki. Sokan nem fogják bevallani az igazat. Szerintem. Ez is elég indiszkrét kérdés egyeseknek, nem hogy tovább faggatózzanak, vagy ragozzák a dolgot.


Ha egy gyerek "véletlenül" jön össze, abba sok minden beletartozhat.


A naptár módszer szerintem sokkal rosszabb mint a megszakítás, sőt, mert olyat viszont ismerek aki emellett esett teherbe. Én a múltkor a 18. napon voltam dokinál és akkor még érett a tüszőm, szóval azt tényleg felejtse el mindenki. Ja! És utána időben meg is jött.


26/N

2012. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így esett teherbe,a baba már 1éves.Viszont az előző párjával is megszakítással csinálta.Szerintem az is benne van a pakliban, hogy a férfi se annyira termékeny.Egy új partner lehet 100x termékenyebb és akkor ott is a baki!
2012. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

28-as: Azért az nem akkora nagyon nagy csoda, hogy másfél év alatt nem lettél terhes.

A statisztika szerint egy év alatt 35% az esély rá, ergo még mindig több az esélye annak, hogy nem esel teherbe, mint annak, hogy igen.

Szóval azért 1,5 évből nem kellene túl messzemenő következtetéseket levonni és azt hinni, hogy csak azért nem estél teherbe, mert ez annyira csodálatos és megbízható módszer.


Egyébként meg az eredmény szempontjából teljesen lényegtelen, hogy mitől esik teherbe a lány. Az előváladéktól, vagy attól, hogy nem vette ki időben a srác.

Az eredmény ugyanaz.

Lehet azt hinni, hogy majd a te pasid ügyesebb lesz, de mi rá a garancia, hogy ő ki tudja húzni időben?

Semmi. Minden nő, aki emiatt került abortuszra, ugyanezt hitte. Hogy más biztosan béna, de az ő pasija az király, ő kihúzza időben. Aztán csak nem sikerült.

Ráadásul a férfiaknál orgazmus előtt ürülhet ondó. Előfordul, hogy az első spriccnél még nem érzi magát az orgazmust, csak a másodiknál, így későn veszi ki. Persze ő nagy okosan azt hiszi, hogy időben vette ki, aztán pár hét és jön a meglepi.


Őszintén remélem, hogy 26 évesen már legalább nem vetetnéd el azt a szerencsétlen gyereket, ha véletlen mégsem bizonyulna annyira királynak ez a módszer.

2012. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!