Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elovaladektol terhes...

Az elovaladektol terhes lehetek? Mennyi az esely ra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetsz. nem tudom, hányszor kell ezt még elmondani, komolyan...ne vedd sértésnek, de ezt már nyilván Te is hallottad...
2010. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy lettem terhes. Most 15hetes kismama vagyok, de mi már tervezgettük, hogy jó lenne.

Szóval, ha nem akarsz még babát, inkább védekezz normálisan!!!!!

2010. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz de kevés rá az esély. Én évekig csak úgy védekeztem, még jó hogy nem lettem terhes akkor. A kislányomat nem terveztük a férjemmel/akkor még vőlegényemmel/, de egy kicsi belém ment szóval nem az előváladéktól lett. Hány éves vagy?
2010. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
100 nő-ből egy év során 32 lesz terhes átlagban. Ez a Pearl indexe. Mi 9 hónapja védekezünk így párommal és nem lettem terhes még tőle. De nálunk nem gond, ha jön, viszont előtte gyógyszert szedtem. Úgy hogy óvatosabban, mert nem lehet tudni, hogy ki fog beleesni abba a 32 emberbe...
2010. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy lettem az,nagyon meg is lepödtünk,mert 7 évig igy "védekeztünk". De mi már a korban is benne voltunk,én 28 voltam és nagyon örültünk neki,most 8 hónapos kicsibaba,csak éppen nem terveztük. Ha nem akarsz gyereket,akkor védekezz normálisan!
2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15:03-as vagyok. Mi kb félévig védekeztünk így, miután abbahagytam a fogamzásgátlót. Ráadásul a peteéréstől nagyon messze voltam (pé-kor nem voltunk együtt)....és mint ahogyan fentebb is írtam már 15hetes vagyok.
2010. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi peteéréskor is így vagyunk együtt. És semmi gond. De ha fiatal vagy, vagy nincs állandó partnered nem ajánlom ezt a védekezést!!!!!!
2010. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4 éve védekezek csak így,de nem lettem terhes.
2010. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!