Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ugy, ha gumi...

Lehetek-e terhes ugy, ha gumi nelkul kezdtuk el az aktust (kb. fel percig) es utana gumival folytattuk. Tehát nem ment el bennem? Csak az elovaladektol felek.

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetsz terhes, de elég kicsi az esélye..
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet egy kérdésem? MIÉRT nem védekeztetek a legelejétől?? Most jó,hogy egy fórumon kérdezgeted,hogy vajon terhes vagyok?
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem..mért lett volna olyan nehéz fél perccel előbb felhúzni a gumit?? Minden második nap feltesznek egy kérdést, és minden második nap leírják 10en, h igen, az előváladéktól is lehetsz terhes. Igaz, nem túl nagy az esély rá, de előfordul. Legyél óvatosabb vagy szedj fogamzásgátlót.
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2009. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
Kb 0,1 az esélye,gondolom a barátod nem gyors tüzelő:)Viccet félre,tuti nem lehetsz terhes,elvileg igen ez igaz,de szerintem nincs miért rettegned,nyugi
2009. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan félsz az előváladéktól. Csak azt nem értem, ha tisztában vagy vele, hogy így is teherbe eshetsz, akkor mi a fenéért kockáztatsz???
2009. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már jó pár éve így szeretkezek a párommal, és sosem estem teherbe (lekopogom), de tényleg van esély így a teherbeesésre. Mondjuk nálunk nem lenne gond a baba... Szóval ha még éretlenek vagytok egy gyerek vállalásra vagy nem vagytok felkészülve és gondot jelentene a megtartása, akkor inkább mindig védekezzetek, vagy írass ki gyógyszert ha nem szeretitek a gumit!
2009. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! :P
2009. jan. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!