Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki aki az elovaladekto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki az elovaladektol lett terhes?

Figyelt kérdés
Az 12 eves en tapasztalatom azt mutatja hogy biztonsagos ugy szeretkezni ha egyszeruen nem elvezel al anyba es kesz. Nektek mi a tapasztalatok?
2012. márc. 27. 09:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Jobb félni.mint megijedni!:)) én.már hallottam róla!!
2012. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
nincs tapasztalatom, ilyenekkel nem kísérletezek. még ha neked 12 éves tapasztalatod is van. bizonyára nem véletlenül tudunk róla, hogy attól is lehet teherbe esni.
2012. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Az előváladéktól lehet teherbe esni.

A kérdés a második felének meg újra nekikéne rugaszkodni, hogy érthető is legyen. Most te vagy 12 éves, vagy mi?

2012. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
engem az erdekel hogy valaki valaha is lett-e terhes ugynevezett elovaladektol. az teny hogyha egy srac sokaig van izgatva akkor kepes eleg jelentos mennyisegu elovaladekre, de en ilyenkor egyszeruen kipreselem a farkambol es kesz. nyilvanvaloan miutan elelvezek tobbet mar nem hatolok a lanyba. az osszes baratom hasonloan csinalja es SOHA nem hallottam meg nem kivant terhessegrol. en inkabb szemelyes tapasztalatra lennek kivancsi mint holmi mende-mondara!
2012. márc. 27. 09:43
 5/34 A kérdező kommentje:
elnezest elsiettem a kerdest. 12 eves tapasztalat. 28 eves srac vagyok...
2012. márc. 27. 09:44
 6/34 anonim ***** válasza:
és gondolom nemi betegségről sem hallottál még
2012. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
szerintem akinek nemi betegsege van az kuraltassa magat eloszor, aztan szeretkezen. en meg nem szedtem ossze semmit sem, ugy tunik megneztem kivel bujtam agyba.
2012. márc. 27. 09:51
 8/34 anonim ***** válasza:
Én az előváladéktól estem teherbe. Ha ritkán is,de előfordulhat.
2012. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Hiába nézed meg, ha még nincs tünete valakinek, attól még elkaphatod simán. Barátnőm terhes lett előváladéktól. Én kísértem abortusztra, sejtheted milyen élmény volt.
2012. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nekem nincs saját tapasztalat, mert én gumival védekezzek, de 2 évvel idősebb barátnőmnek így sikerült be a baba.

Danika most 3 éves, tündéri kisfiú. :)

2012. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!