Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki aki az elovaladekto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki az elovaladektol lett terhes?

Figyelt kérdés
Az 12 eves en tapasztalatom azt mutatja hogy biztonsagos ugy szeretkezni ha egyszeruen nem elvezel al anyba es kesz. Nektek mi a tapasztalatok?
2012. márc. 27. 09:32
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
azta... akkor en eddig "szerencses" voltam. es mindharom baratom ugyszinten? sot a szuleim is? allitolag apumek igy szeretkeznek 35 eve es meg soha! ahh en ezt nem ertem. nekem ez magas...
2012. márc. 27. 09:57
 12/34 anonim ***** válasza:
Vagy inkább nehezen esnek teherbe.
2012. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Áh párom szülei is így védekeznek mégis ott a 3 gyerek (köztük párom). A barátom az első gyerek, ő is csak véletlenül besikerült. Meg a tesói is.
2012. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. tanulsagos es elgondolkodtato volt.
2012. márc. 27. 10:01
 15/34 anonim ***** válasza:

"akkor en eddig "szerencses" voltam. es mindharom baratom ugyszinten? sot a szuleim is? allitolag apumek igy szeretkeznek 35 eve es meg soha!"


Naptármódszerről hallottál már?


[link]


Bár ez se hű de megbízható. Meg aztán sajnos vannak nők akik direkt teherbe akarnak esni a férfi tudta és megkérdezése nélkül, szóval én férfiként azt mondom hogy a gumi a legbiztosabb.

2012. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A szex az lutri volt midig is. Valakinek bejön valakinek nem.


én nem csodálkozok azon, hogy neked nincs gondod ezzel. Csak legyen az embernek tervbe véve, hogy mi van a jön a baba. Nem szeretem azt, amikor valaki orosz rulettezik és ha nem jön be egy ártatlan lény életébe kerül.


Itt van ,hogy a fogamzásgátló mennyire biztonságos! Na hát erre is két példát tudok hozni, egyik anyám a másik a az osztálytársnőm.

Én csak azért születhettem meg, mert a tabletta művi vérzése megjött rendesen anyámnak és így nem is gyanakodott, hogy terhes. Osztálytársam meg nem tudom mit cseszet el.


Szóval aki szexel az fogadja el ,hogy annak lehetnek következményei. Ha ezt figyelembe veszi, akkor áldásom rá!

2012. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
a gumival az a gond hogy muanyagbol keszul es annak a dorzsolese a huvely falahoz hosszu tavon nagyon egeszsegtelen, meg aztan ki tudja mibol es hogyan keszitik az ovszer sikositojat. Tovabba kellemetlen, ocska illatu, sok penzbe kerul es csokkenti az elvezetet.
2012. márc. 27. 10:18
 18/34 anonim ***** válasza:

"a gumival az a gond hogy muanyagbol keszul es annak a dorzsolese a huvely falahoz hosszu tavon nagyon egeszsegtelen, meg aztan ki tudja mibol es hogyan keszitik az ovszer sikositojat. Tovabba kellemetlen, ocska illatu, sok penzbe kerul es csokkenti az elvezetet."


És szerinted egy abortusz mennyire egészségtelen?

Kitágítják a nő méhszáját fémrudakkal, ami később vetéléshez vezethet.

Előfordulhat fertőzés, ami akár meddőséghez vezethet.

Előfordulhat, hogy véletlenül átszúrják a méhet, és ki kell venni az egészet. A lelki következményekről meg aztán ne is beszéljünk. Vki örök életére depressziós lesz az abortusz miatt, lelkileg megnyomorodik.

Meg azért csak bele kellene gondolni annak a szerencsétlen magzatnak a sorsába is.


Ha ennyire nem tetszik a gumi, van még kismillió lehetőség, és MIND biztonságosabb, mint a megszakítás. Van tabletta, spermicidek, tapasz, spirál, pesszárium stb.

Ha legalább annyi eszed lenne, hogy kombinálod vmivel ezt az igencsak megbízhatatlan módszert.


Tudod, engem nem érdekel ha vki így védekezik akkor, ha nem gond a baba. Csak a legtöbb ember úgy játszik ilyen orosz rulettet, hogy terhesség esetén meg sem gondolja, hogy megtartsa a gyereket, azonnal megy kaparásra.


Undorítónak, felháborítónak, szánalmasnak tartom azt, hogy vki a kicsit jobb szex miatt kockáztatja egy ember életét (illetve nem is egyét, hiszen a lánynak is lehet gondja a dologból).

Szexeljen az így, akinek nem baj a baba.

Akinek meg az, az védekezzen normálisan.


Egyébként statisztikák vannak a védekezési módszerek hatékonyságáról. Megszakítás mellett egy év alatt 100 nőből 35 esik teherbe (védekezés nélkül 80).

Ez iszonyatosan sok.


Egyébként voltam nőgyógyászaton gyakorlaton, láttam jó pár abortuszt. Elhiheted, nem tabletta meg óvszer mellett csúszik be az abortuszok nagy része, hanem megszakítás mellett.


Ha 12 év alatt nem sikerült ezzel a módszerrel senkit teherbe ejtened, akkor kezdj el aggódni, hogy esetleg akkor sem lesz gyereked, mikor majd szeretnél.

2012. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egészségtelen, teli van síkosítóval, egyáltalán nem egészségtelen, sőt aki nem nedvesedik annyira, annak még segít is.
2012. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
epp eleg statisztikat lattam mar eletemben hogy ne bizzak bennuk. az abortuszrol meg annyit hogy tenyleg nem jo eljutni oda.
2012. márc. 27. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!