Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, igaz, hogy rossz óvszerb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julia Caesear kérdése:

Fiúk, igaz, hogy rossz óvszerben a szex?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan eljutunk a szexig, én még szűz vagyok, ő viszont már nem, és azt mondja, hogy kellemetlen neki gumiban szexelni, és, hogy kényelmetlen is, mert nagy van neki, és állítólag szorítja... Én viszont még nem akarok tablettát szedni, de védelem nélkül nem akarok lefeküdni vele.. Tényleg ilyen rossz óvszerben szeretkezni, vagy ez csak esti mese?
2012. márc. 25. 17:22
1 2
 11/12 pisti 66 válasza:
jo az ha nem akarsz gyereket
2014. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A kérdés érdekes. A semminél jobb, de sokkal rosszab, mint gumi nélkül. Ha nem konyul le amíg felkerül a gumi, akkor aktus közben csökken az erekció, és aztán gyűrődni, csúszkálni kezd a gumi a farkamon, és ez elég rossz érzés. A párom meg azt mondja, hogy csak "maszatolok". Nem csoda, hisz a hüvelyében áll a gumi, én meg abban próbálok csinálni valamit. Az a vicces, hogy én gyakorlatilag azt sem érzem, hogy behatoltam-e, vagy csak a párom combja között van a farkam. Egy teltebb barátnőm van, és Ő lepődött meg, amikor megkérdeztem tőle, hogy most bent vagyok-e. Pedig nem vicceltem, gumiban tényleg nem éreztem a különbséget a húsos combjai, és a vaginája között. Szóval én azt mondom annak aki fűvel fával akarja csinálni, annak legyen jó a gumi, az megvéd a betegségektől. Ha valakinek ez jó, válassza ezt a megoldást. De annak, aki mondjuk már évek óta elkötelezte magát valaki iránt, ne adj Isten, mással még nem is volt életében, annak ne kelljen már ezzel szenvedni. Annak az apja húzottt volna a farkára ilyet, aki ezt kitalálta. 40/F
2017. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!