Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, igaz, hogy rossz óvszerb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julia Caesear kérdése:

Fiúk, igaz, hogy rossz óvszerben a szex?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan eljutunk a szexig, én még szűz vagyok, ő viszont már nem, és azt mondja, hogy kellemetlen neki gumiban szexelni, és, hogy kényelmetlen is, mert nagy van neki, és állítólag szorítja... Én viszont még nem akarok tablettát szedni, de védelem nélkül nem akarok lefeküdni vele.. Tényleg ilyen rossz óvszerben szeretkezni, vagy ez csak esti mese?
2012. márc. 25. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet bírni. Igaz hogy nélküle az igazi.Ha tényleg olyan nagy van neki, akkor is lehet kapni olyan méretbe ami neki jó.
2012. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy jobb nélküle, de csak ha már pár hónapja együtt vagyok valakivel és kizárólag HIV teszt után. Ne vegye el senki a másik életét. Gyerektartást meg szintén nem szeretnék fizetni. Minden férfi, aki szűz nővel van együtt, ezzel a dumával áll elő, hogy neki akkora van és nem megy rá a gumi, de ne hagyd magad! Ez esti mese, mert azt gondolja, hogy beveszed.
2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mindkét barátommal mindig óvszerrel szeretkeztem, több éven keresztül (első barátommal 3 évig, mostanival most lesz 4 éve). Nem láttam rajtuk szex közben, hogy olyan baromira szenvednének. Nekem inkább úgy tűnt, hogy élvezik.

Ha szorítja a koton, akkor keressen nagyobbat.

2012. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
mostál már lábat zokniban ?.... nem az igazi ugye?
2012. márc. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 macintosh ***** válasza:
100%
Valóban sokkal jobb gumi nélkül, de NE HAGYD MAGAD, mert gumival is bôven élvezni fogja, nem kell ôt félteni. Légy kemény és határozott és nem fogja pedzegetni tovább, mert SZEKSZELNI AKAR!! :D Ennyire a kapcsolat elején, fôleg szûsz meg elsô alkalom NEM SZABAD engedned gumi nélkül. Hidd el van tapasztalatom, sokkal jobb most neki egy kis kellemetlenség, mint utána hetekig rettegni, hogy terhes vagy, ha gumi nélkül csináljátok!!! 43/F
2012. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a férfi, aki erre kényszerít egy nőt, hogy ő bombázza a szervezetét mindenféle hormonokkal, ami egy tabiban van, arról meg van a véleményem!

Ne hagyd magad!

Vannak olyan óvszerek, amik kényelmesek, vékonyak...(cheers)

Beszéljétek meg, de ha kitartaz elve mellett, akkor egy önző állat, és jobb, ha új pasi után nézel!

2012. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás...ne hagyd magad zsarolni. Az meg, hogy akkora neki, hogy egyik fajta óvszer sem jó rá :) vicc. Legfeljebb csak szeretné.
2012. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Be ne vedd ezt a hülye szöveget.
2012. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6: te is nő vagy, az is biztos...


Egyébként semmiképpen ne menj bele a dologba gumi nélkül!


Mellesleg férfi szempontból tényleg sokat levon a dolgok értékéből a gumi:

1. pont a legmeghittebb időpontban kell vele szórakozni

2. tompítja az érzékelést

3. esetleg lecsúszik, felgördül stb, ami k.rvára zavaró tud lenni és totál megöli a pásztoróra hangulatát

4. ki is szakadhat (kis eséllyel)


Mindezek ellenére egyelőre csakis gumival engedd, azután a tabletta számításba jöhet!

2012. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem rossz, mint egy nem kívánt terhesség, vagy nemi betegség.
2012. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!