Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Másnak is tönkretette már a fogamzásgátló a libidóját? Akinek igen, annak másik fogamzásgátló felírása segített? Úgy örültem, mert semmilyen egészségügyi illetve hízáspanaszt nem okozott, de a libidómat teljesen padlóra küldte :(:(
2009. jún. 11. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
nekem a mercilon. de lehet h mas is hozzajarult. most yaz-t szedek, eddig semmi baj.
2009. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
szerintem yasminelle a legjobb, bnőmnek az vált be.
2009. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én Melianet szedek 3. hónapja, de tragédia :(:(
2009. jún. 11. 23:12
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

En is igy jartam, anno.

Egeszsegi okokbol kellett szedjem, nem a fogamzasgatlas miatt. 5 honapig szedtem, ennyit mondott az orvos, azonnal abba hagytam a szedeset utanna.

Nem csak a libidom de a hizas is kozbe lepett :))

vagy iras fel mast vagy ha lehet ovszerrel oldjatok meg a vedekezest.

Mi is igy tettunk es nincs gond azota:))

32/L

2009. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta lenyomja az ösztrogénszintet, ami a libidóért felelős, hogy ne legyen peteérés és ne legyen terhesség. Akkor meg mit várunk? Alacsony ösztrogénszintnél alacsony a nemi vágy, gyenge a nedvesedés, nem olyan vérbőek a nemi szervek, ezáltal nem olyan érzékenyek, nem olyan könnyen izgathatók, és az orgazmus em jön olyan könnyen.
2009. jún. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen ez stimm, de szerintem ez már túlzás :( Gondoljátok, hogy ha váltanék gyógyszert akkor változhatna ez?
2009. jún. 12. 01:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én többfélét szedtem egyikkel sem volt nagyon libidóm. Aztán mivel úgyis volt más mellékhatás is, abbahagytam, elvégre havi 2-3 szexhez minek az.

Abbahagytam, rá egy-két hétre állandóan rajtam volt a szexelhetnék. De komolyan. Teljesen el voltam képedve. Csak hát a folyton szexhez meg azért nekem a gumi félelmetes....így megint szedem. Most még elvagyok, remélem nem nyomja sokkal lejjebb majd.

Jó, mi?

2009. jún. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jajj szegény :(Én reménykedem, hogy újfajta tabletták nem nyomják el túlzottan, ha a másik sem fog beválni, szerintem keresek más fogamzásgátló módszert. Nem tudod, a krém biztonságos?
2009. jún. 12. 01:15
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Mi próbáltuk ugye a szünetben kellett valami. De mi csak óvszerrel. Sok rosszat hallottam róla, néhányan ráfogják, hogy nem jól használta, aki teherbe esett mellette hát nem tudom.

Nekem gyanús. A krémet "amilyen mélyre csak lehet" olyan mélyre kell felhelyezni. Főleg az egyadagosra kimérten nem lehet mit elrontani. ÉS ugye az azonnal hat. Ami gyanús még, az a fürdés. Hogy ne fürödjek előtte utána minimum két órát. Na de, ha olyan mélyre helyezem fel amilyen mélyre kell, akkor még is mi köze hozzá. Nem szoktam benyomkodni a tusfürdőt, meg bezuhanyozni utána. Olyan mélyen, amilyen mélyen csak lehet, hogy a fenébe hat az, hogy én kívülről megmosakodtam? Szóval nekem gyanús, hogy legyen mire ráfogni ha nem jó. Gumival együtt viszont nyugodt voltam.

De nagyon illúzió romboló. Párom húzogatja fel az óvszert én meg egy ilyen csőrös tubust nyomok fel magamnak, abból kipréselem a kenőcsöt, aztán lehet szeretkezni. Na mint valami fertőtlenítő kezelés... vagy gombairtás..

2009. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja és tudod mit vettem észre? Csak nem foglalkozok a dologgal, meg nincs kedvem elkezdeni, de ha a párom türelmes, és kicsalogat a csigaházból egész nap fülig ér a szám, úgy örülök, hogy szexeltünk. Csak ehhez kell az ő együttműködése meg türelme is.
2009. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!