Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek ilyen szerenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek ilyen szerencsétlen?!?!

Figyelt kérdés

Havonta az idő alatt,mikor menzeszem kellene,hogy legyen,ck görcseim vannak,és enyhe rózsaszínes folyásom.Decemberben voltam együtt utoljára az akkori barátommal,és gumival védekeztünk.

Január-kimaradt.

Február-épp csak rózsaszín.

Március-megint ck rózsaszín...

Furcsamód az arcom is teljesen megváltozott,teljesen pattanásos,és könnyen alakul ki rajta seb,vagy hasonló,akármilyen kis dörzsöléstől,vagy kaparástól.

Ez hormonzavar csak(sokszor maradt már ki,vagy ck enyhén jött meg),esetleg nőgyógyászati próbléma,vagy tényleg terhes vagyok,és jól megszívtam?!

16/L


2010. márc. 13. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha régebben is volt ilyen akkor hormonzavar.

Egyébként decemberben voltál vele utoljára ezt írtad. Azóta már eltelt pár hónap :) Szerintem éreznéd, vagy ha nem akkor érezni fogod. Más jeled nincs?

2010. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,egyáltalán nincs...nem is nő a pocim,sem semmi különösebb jele.Max ck a tavaszi fáradtság miatti néhai émelygés,vagy hasonló,de semmi figyelemre méltó,és különös nincs...
2010. márc. 13. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

Akkor ne aggódj, én is mindig parázok, de védekeztetek is és nem is érzed jelét :)

A hormonzavar miatt azonban sztem menj orvoshoz :) (bár ha első 2 évbe vagy még menzi ügyben akkor lehet az is normális)

2010. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha régen is volt ilyen, akkor nincs okod aggodalomra, de érdemes lenne ezzel orvoshoz menned, az ilyen nem játék.

Ha nagyon félsz csinálj egy tesztet, már bőven kimutatja bármelyik, hogy terhes vagy-e.

2010. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Okés,hétfőn az lesz az első,hogy bemegyek az egyik gyógyszertárba,és veszek egyet :) Huh,naaaon remélem,hogy nem :) (amúgy 14 éves korom óta menstruálok,de össze-vissza jön meg): Köszönöm szépen a válaszokat,és ha van még vélemény,nagyon szivesen várom őket :)
2010. márc. 13. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Vszínűleg nem vagy terhes. Inkább nőgyógyászhoz menj el, lehet, hogy valami hormonproblémád van. Azt meg egy tesztből nem fogod látni.
2010. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

És azt még senki se mondta, hogy

TERHES VAGY

?

2010. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de azért csinálj egy tesztet.
2010. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az a ck???
2010. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ck= calvin klein
2010. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!