Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van minden második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden második sorban Lindynette, meg Yasmille, meg akármilyen cifranevű fogamzásgátlós kérdés?

Figyelt kérdés

Tudom, azért, mert lusták keresni... De van rá más ok is?

Mi mindent lehet kérdezni egy fog.gátlóval kapcsolatban, ami nincs benne a betegtájékoztatóban, vagy amit az orvos nem mond el, mielőtt felírná?

Nem szoktam elolvasni ezeket a kérdéseket, mivel nem vagyok érintett a témában, de tényleg érdekel, hogy mi mindent lehet kérdezni ilyen gyakran, hogy mindre új kérdést kell kiírni?


2009. jún. 11. 19:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Látod, tabletta-ellenes vagyok, de ilyenről még nem hallottam, egészen mostanáig. :)

Köszönöm, gyakorikerdesek.hu! :)

Ha oda jutok, sztem én is ezt fogom választani, ahogy olvastam, akkor lehet kivenni, amikor szeretném, nem kell megvárni a 3 évet. :)

Na jó vagyok, offolok a saját kérdésemben...

Szóval - csak h témánál maradjunk - javaslom mindenkinek a belinkelt oldalt, tök hasznos dolgok vannak fönn! :) Nem tudom, ki szerkeszti, de riszpekt! :)

2009. jún. 11. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:
ez az oldal azért van, hogy az ember kérdezzen, mivel kíváncsi más emberek véleményére. az orvosok elég eltérőek, egyik ellentettjét mondja annak amit a másik. A minél több véleményért írnak ide, és mert minden eset egy picit más.
2009. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!