Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirállal védekezők: elégedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirállal védekezők: elégedett vagy vele? Miért? Mióta van fent?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 19:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A sima, nem hormonos spirálra gondolok, nem a Mirenára, elfelejtettem írni.

Köszi a válaszokat, írjatok még! Goldlilyt szeretnék majd feltetetni, általában elég jókat hallok róla.

2012. márc. 14. 19:52
 12/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, egészen véletlenül nem te vagy a leírásban szereplő nő? (bocs az offolásért, de a leírás illik rád - két gyerek, spirál)
2012. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Milyen leírás?:)
2012. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nekem is van két gyerekem, spirálom, de milyen leírás? Ált. gyerek után teszi fel és a két gyerek nem olyan ritka dolog meg a spirál sem :) Sőt, mikor mondtam, hogy nem akarok több gyereket, akkor azonnal a spirált javasolta a doki.
2012. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kegyes Attila válasza:
57%
A szomszédasszonyomnak is spirálja van és nagyon elégedett vele! Azóta sokkal jobb a rugózása ha a konyhaszéken ül!
2012. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kegyes Attila, hát köszönöm, akkor mindenképpen ezt a módszert választom én is! :))

De azért még írjatok, írjatok.

2012. márc. 16. 13:16
 17/23 anonim válasza:
Hát anyósomnak kényelmetlen volt, anyumnak sebet okozott a méh falán, unokatesómék meg babásak lettek a spirál ellenére így az orvosok igencsak csodájukra jártak, de a babát mindenféleképpen el kellet vetetni (a spirál miatt)
2012. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én eddig /60 éves vagyok/ spirállal védekeztem.Nem volt semmi probléma.Egyszer levetettem mert szerettünk volna babát és szültem is egy egészséges kislányt aki most 21 éves.

Volt,hogy elfelejtkeztem ellenőrzésre menni egy esetben több mint 7 évig volt fenn és a sok vérzés miatt akkor le kellett venni,gyógyászati kaparás lett a vége.

Személy szerint csak ajánlani tudom,nem rontja annyira az egészséget mint a gyógyszer.

2012. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hogy lehetett fent úgy, hogy még nem szültél? Vagy a 21 éves gyermeked mellett van egy idősebb is? Mert én úgy hallottam, spirált csak olyan nőknek tesznek fel, akiknek már van gyerekük. Vagy talán ez új rendelkezés?
2012. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nekem egy éve és egy hónapja van fent. Sajnos lusta disznó vagyok, és nem mentem vissza az orvoshoz még, de szinte minden együtt lét után vérzek egy kicsit, és néha fáj is. Valószínű, hogy elmozdult vagy nem tudom mi történhetett. Goldlilym van. Amúgy nagyon jó, hogy nem kell gyógyszerre figyelni, mert azt elfelejtettem mindig bevenni.:) Amúgy a baráti körömben legtöbben ezt használják, és mindenki elégedett vele, ajánlani tudom, az én bénaságom ellenére is.
2012. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!