Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirállal védekezők: elégedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirállal védekezők: elégedett vagy vele? Miért? Mióta van fent?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12éve, azóta nem is menstruálok ugye, amit imádok. Miért? Mert olcsóbb, nem kell vele törődni, és hát nincs menstruáció..:)
2012. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
kedves első,te miről beszélsz?már hogyne lenne menstruáció spirálnál?
2012. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12 évig nem is lehet fent egy spirál,cserélni kell
2012. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
3x volt közben cserélve, megnyugodhatsz. És nem, ennél a fajtánál megszűnik a menstruáció, 4 éve egyszer 1 napig megvolt.
2012. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem lehet valami egészséges dolog, ha 12 évig blokkolja valami a menstruációt. Nem mondom, kényelmes helyzet, de én nem vállalnám be, félnék a következményektől.
2012. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

milyen az, aminél nincs menzesz?

Nekem sima van, nem hormonos, lassan egy éve, én imádom, hogy nem kell állandóan gyógyszert íratni, bevenni, gumi se kell. Hosszú távon behozza az árát, de ami jó, hogy egyszer felteszik és nem kell vele foglalkozni naponta. Az enyém 4 évig lehet fenn, utána csere, kontroll először 1 hónap, utána 3 hónap után, majd félévente.

2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5-ös! a tablettánál is csak megvonásos vérzés van, nem igazi, aztán mégis az a legnépszerűbb fogamzásgátlási módszer...
2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

"5-ös! a tablettánál is csak megvonásos vérzés van, nem igazi, aztán mégis az a legnépszerűbb fogamzásgátlási módszer..."


Népszerű, a komplikációk ellenére is. Nem tudom felfogni, miért éri meg tönkretenni az egészséget ezért? Mármint most a bogyókra gondolok.

Nincs az az Isten, hogy szedjem valaha is, még szerencse, hogy a párom előbbre helyezi az egészségem az igényeinél.

2012. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nekem egy bajom van a spirállal egyrészt kevésbé biztonságosmint a tabletta, gumi, pesszárium és társai, másrészt nem akadályozza meg a megtermékenyülést, csak a beágyazódást, Nem szeretnék minden hónapban 1-1 embriót elveszteni.

Ha meg valami blokkolja 12 évig a menstruációt, akkor azt a méh nyálkahártyát te már nem használod soha semmire

2012. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, 2 gyerek után kezdtem el használni a spirált, ugyanis nem akarok több gyereket.:) Szóval nagyon nagyon örülök, hogy nem menstruálok.
2012. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!