Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltunk együtt a párommal kétszer, a számított menstruációm előtti napon, így csak megszakítással "védekeztünk".. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon felelőtlen dolog volt, de ezzel sajnos már nem tudok mit csinálni.. Hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig sehol semmi, és kezdek aggódni.. Már egy hete megvannak a menstruáció előtti tüneteim (pattanások, mellfeszülés,PMS) ,és mégse jött meg se hétfőn, se ma. Általában mindig pontos szokott lenni, ezért is idegeskedek már egy nap csúszás miatt is.. Az alhasam már két napja fájdogál időközönként, viszont folyamatos tompa fájdalmat érzek a petefészkemnél is oldalt.. Ez minek a jele lenne? Félek, hogy spontán peteérésem volt, közben, de ez most azt jelentené, hogy ha meg is jön, csak két hét múlva?

Nagy az esély így a terhességre, hogy elvileg nem voltam termékeny időszakban és csak előváladék került belém? Köszönöm a normális válaszokat...


2012. márc. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Reklám:
2012. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. ha a tüneteket is érzed, meg minden...kicsi az esély. esetleg privátban kifejtem.
2012. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindig termékeny időszakban vagy... csak nem mindig fogan meg.. :) hát amilyen síkhülye vagy a szexhez és nem értesz a menstruációhoz inkább ne csináld.. vagy óvszer vagy gyógyszer.. olcsóbb mint a pelenka :) amugy is hány éves vagy?
2012. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy. Spontán peteérés ugyan lehet, de azért arra nem túl nagy az esély. Szerintem a stressz, az idegeskedés miatt késik. Nekem nem egyszer volt már ilyen.... De ha meg akarsz nyugodni, vegyél egy tesztet, nem is kell már a reggeli első vizelet,megcsinálhatod.
2012. márc. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!