Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kivanom a szexet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom a szexet egy ideje. Mitol lehet ez? Nemreg volt egy kis foggamzasgatlo bakim, ettol lehet vajon? Tobbi lent

Figyelt kérdés

7honapig szedtem tabit, utana egy honapos szunet utan ujrakezdtem... nem tudtam, hogy ezt igy nem szabad. namost ez a masodik levelem (aminek a vegen jarok), viszont nem hagytam szunetet a ket level kozott, mivel elfelejtettem bevenni egy szemet, es ezt a megoldast valasztottam (tajekoztato).


lehet, hogy ebbol adodik az, hogy nem kivanom a szexet? nagyon szeretem a parom. 20L


2012. márc. 4. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy a hormnhaztartasom felborult, es ezert van
2012. márc. 4. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem hasonló a problémám jelenleg, illetve annyiban, hogy 3 évig szedtem, és kb 5-6 hónap szünetet tartottam. Na most azóta mintha semmi libidóm nem lenne, elvagyok a párommal, nem akarok nélküle aludni, stb, de szexelni valahogy nincs kedvem. Én arra tippelek, hogy most jön ki ez az elég gyakori mellékhatás, ami a 3 év alatt nem jött ki, neked meg a 7 hónap alatt... gondolom tablettát te sem váltottál, egyszerűen csak azt vetted észre, hogy nem kívánod a szexet!
2012. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez igy van. tablettat pedig tenyleg nem valtottam. koszonom a valaszt
2012. márc. 4. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett szünetet tartanom, hogy pár hónap után jelentkezzen ez a mellékhatás is. Abba is hagytam hamar gyorsan:)
2012. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szülés után újra gyógyszert kezdtem szedni és ez sajnos nekem is kijött de én másnak tudtam be.Ennek az lett a vége, hogy a párom megcsalt.És sajnos miután abbahagytam a gyógyszert és jó lett minden akkor derült ki, hogy megcsalt.Most, hogy megpróbáltunk ezen túljutni neki prosztata problémái vannak és most Ő az aki nem akar szexelni és én meg nagyon.
2012. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a fogamzásgátló már csak ilyen elveszi a kedvet... Nem eshetsz teherbe de a szexet se kívánod szar ügy. Ha nagyon szereted a párod akkor próbálj meg szexet kezdeményezni és ha már beizgulsz megjön a kedved. Szerintem legalább is. Ha már így se akkor ott nagy gondok vannak. Válts másik tabira.
2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!