Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlen csak 6 nap szünetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen csak 6 nap szünetet tartottam 7 helyett fogamzásgátlò szedésénél. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Szedjem csak simán tovább mert nem leaz gond vagy hasznaljunk gumit?
2012. márc. 1. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Ha át akartad volna rakni egy másik napra, akkor ugyanígy kellett volna csinálnod, és akkor sem kellett volna kiegészítő védekezést használni.

Nálam például át kellett rakni hétfőről csütörtökre a kezdő napot. Ezért kedden abbahagytam, és csütörtökön újra elkezdtem, és nem használtunk kiegészítő védekezést. Olvasd el a betegtájékoztatót!

2012. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szünet RÖVIDEBB, mint az elöirt, akkor nem kell más módon védekezni, ha HOSSZABB, akkor viszont igen.
2012. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!