Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha barátnőm fogamzásgátl szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm fogamzásgátl szed ugye nem baj ha belé élvezek? Nem lesz terhes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem baj. a nőknek készített hormon tartalmú fogamzásgátló tabletták épp ezért vannak. további jó kefélést!
2012. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*fogamzásgátlót
2012. jan. 10. 11:47
 3/9 BlackSword ***** válasza:
Éppen ezért szedi... Mit gondoltál, hobbiból csinálja???
2012. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Elméletileg nem lehet baj.Én is szedem már 3-éve és nem volt semmi gondom.De az elmúlt 1-hétben kb:5-olyan kérdést olvastam itt ,hogy a lány védekezés mellett lett terhes.

Ezzel nem megijeszteni szeretnélek téged,de jó,ha tisztában vagy vele,hogy ez sem 100%-os védelem.

2012. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem 100. De azért olyan gyakori csak nem lehet hogy egy hét alatt 3an is...szerintem azok akike melett teherbe estek valszeg nem szedték rendesen vagy más gond volt.
2012. jan. 10. 12:13
 6/9 anonim válasza:

Előző vagyok.

Lehet,hogy ők voltak a hibásak,hogy becsúszott a nem kívánt terhesség,de ugye azt nem írták oda.

De akkor nyugtasson meg a tudat,hogy általában nem szokott baj lenni és eddig nekem sem volt problémám,de ezt már írtam.Ha a barátnőd szedi rendesen nem lesz gond szerintem. :)

2012. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha RENDESEN szedi a tablettát,akkor nem lesz baja.Az a 100%,amikor nem élvezel bele.Vannak más helyek is ahova élvezhetsz(has,mell,száj,hát,popsi,arc bármi).
2012. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
erre van kitalálva.. :D
2012. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :D
2012. jan. 10. 13:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!