Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első vagy 3. nap?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első vagy 3. nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most kezdek fogamzásgátlót szedni és nem tudom melyik nap kezdjem el. Azt olvastam, hogy ha a 3. napon kezdem csökken a köztes vérzés esélye, de ha az első nap akkor egyből véd. Még valami... Ha a 3. nap kezdem meddig kell kiegészítő védekezés? 2 hét elég? előre is nagyon köszönöm
2012. febr. 28. 17:56
 1/4 mmT ***** válasza:

a betegtájékoztató mit ír? azt kövesd. (amúgy én még csak olyanról hallottam, h az 1. nap kell bevenni).


ha biztosra akarsz menni egy hónapig még védekezzetek. lehet elég a 2 hét. DE MI VAN, HA NEM? én nem kockáztatnék

2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt irja a betegtájékoztató hogy ha az első nap veszem be egyből hat, ha a 3.-5. napon akkor 1 hétig egyéb védekezés kell. a nőgyógyászom is azt mondta h a 3. napon kezdjem de alapból olyan gyógyszert irt fel amit nem forgalmaznak és a yasminellet kaptam helyette
2012. febr. 28. 18:31
 3/4 mmT ***** válasza:
na várjunkcsak. nem volt olyan gyógyszer, amit a doki felírt, és a gyógyszerész random adott vm mást, ami után jutalékot kap...? :S hallod, erről lehet tájékoztatnám a nőgyógyászomat. érted, lehet nem gáz a jasm. sem, de mégse egy gyógyszerész döntse el ránézésre, h mit szedj...
2012. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam már többen is irták hogy ezt kapták helyette emrt azonos a hatóanyag tartalom mert a másikat bevonták ez annyival jobb állítólag h kevesebb benne a hormon
2012. febr. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!