Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes ha kimaradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes ha kimaradt egy tabletta az első héten (Lindynette 20)?

Figyelt kérdés
Az első hét végén vasárnap vettem észre hogy a szombati adag kimaradt (amúgy mindig vasárnap kezdem el szedni). Lehet-e ebből probléma, járt-e már valaki így?
2012. febr. 12. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet baj de benne kell legyen a tájékoztatóban h ha 1 kimarad akk 7 napig mással is kell védekezni
2012. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nálam is volt ilyen,hogy kimaradt egy tabletta,és én akkor nem lettem terhes.Ha mondjuk vasárnap este kéne kezdeni,de neked csak hétfő reggel jut eszedbe,hogy be kellett volna venni még hétfő reggel megteheted.de ha ilyen lenne akkor minél korábban tedd meg mert ugye aznap még egyet be kell venned.
2012. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatot. Ez nem minnél hamarabb vedd be kérdés. Írja h 12 órán belül lehet pótolni, utána már ne vedd be
2012. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatót természetesen, az volt az első. Az a probléma, hogy szombat reggel kellett volna bevennem és vasárnap reggel vettem csak észre és a legnagyobb probléma hogy szombat este lefeküdtem a barátommal. Orvos is azt mondta hogy nem lesz probléma, mivel ugye már nagyon régóta szedem és annyi idő alatt nem ürül ki, nagyon bízom benne hogy igaza lesz.
2012. febr. 13. 16:01
 5/7 anonim válasza:
azt szokták mondani,hogy ha abba hagyod a gyógyszer szedést mert babát szeretnétek, várni kell egy kicsit mert a gyógyszernek ki kell teljesen ürülnie.szerintem ne aggódj mert nem leszel terhes.
2012. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 15. 17:54
 7/7 anonim válasza:
Ugyanígy jártam, terhes lettél?
2019. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!