Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » így mikortól véd a Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így mikortól véd a Lindynette 20-as tabletta?

Figyelt kérdés
Nőgyogyászom azt mondta h menstruáciom utolsó napjátol ezdjel el szedni és várjak egy hónapig amíg hat, de olvastam ha valaki a menstruáció első napján kezdi el szedni akkor már azzonal véd. Nekem a menstruáciom most 4 napig tartott a 4. nap beis vettem az első tablettát, ma vettem be a 6.szemet. Mikortól vagyok védett? Előre is köszönöm.

2012. febr. 1. 23:30
1 2
 1/13 Nazira ***** válasza:
A fogamzásgátlóknál mindig ajánlott az 1 hónapos időszak ,h biztosan védjen a nem kívánt terhességtől.
2012. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
mert amit a nőgyógyászod mond az hülyeség lehet csak, persze, menjél b@szni te bátor ember csak legyen pénzed abortuszra is te zseni
2012. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első válaszolónak köszönöm, másodiknak meg gratulálok a szegénységi bizonyítványához! :)
2012. febr. 1. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

kedves aberrált kérdező!

azért írtam, h legyen rá pénzed, mert normális helyen 40-től kezdődik egy abortusz... Úristen azt hittem, csak véletlenül vagy hülye, de nem, mert tényleg... grat

2012. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
1 levél utántól.Kamu,hogy az első tabletta bevételétől.
2012. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves "aberállt válaszoló"! ki beszélt itt abortuszról? :D A kérdés annyi volt, hogy igaz-e amit olvastam? Kíváncsiságból kérdeztem meg.. erre meg a nagyon okos nyugodt idegállapotoddal eléggé értelmes választ adtál :D xanas aranyom xanax...
2012. febr. 1. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:

megválaszoltad a saját kérdésedet

"várjak egy hónapig amíg hat"

"Mikortól vagyok védett?"

idióta

2012. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nazira ***** válasza:
Nem kell lehülyézni azért mert megkérdezte, sokan hiszik azt, h első hónaptól véd ami nem igaz ezért ajánlják biztos ami biztos alapon az 1 hónapot. Jó, h megmeri kérdezni nem egyből elhiszi amiket mondanak nekik...
2012. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen azt mondta a nőgyógyászom, hogy 1 hónap alatt alakul ki a védettség de ! MOST MONDOM UTÓLJÁRA!! te nyomorék! olvastam, hogy van olyan amikor a menstruávió első napjától szeded akkor állítólag az első naptól már véd. Erre voltam kiváncsi, hogy igaz vagy sem... Ha meg nem tudsz kulturáltam válaszolni meg más témában irkálsz akkor mi a ... irsz?! csicska..

Utlsónak meg köszönöm:)

2012. febr. 2. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha igaz is lenne, hogy az első naptól hat, ha a menstruáció első napján kezded, te nem akkor kezdted, tehát én nem értem a kérdést... Így azonnal tuti nem hat, célszerű lenne kivárni az egy hónapot. Én az első vérzéses napomon kezdtem, de a második levélig még gumiztunk is.
2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!