Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » így mikortól véd a Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így mikortól véd a Lindynette 20-as tabletta?

Figyelt kérdés
Nőgyogyászom azt mondta h menstruáciom utolsó napjátol ezdjel el szedni és várjak egy hónapig amíg hat, de olvastam ha valaki a menstruáció első napján kezdi el szedni akkor már azzonal véd. Nekem a menstruáciom most 4 napig tartott a 4. nap beis vettem az első tablettát, ma vettem be a 6.szemet. Mikortól vagyok védett? Előre is köszönöm.

2012. febr. 1. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

akkor is hülye vagy, miért kérdezted meg az orvost, ha utána meg ide irkálsz

zseni... sajnálom a fiúdat, ha egyáltalán még nem menekült el tőled

2012. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de te tényleg buta vagy.

Nem halálosan mindegy, hogy ha első naptól szeded akkor mikortól véd, ha te a 4. napon vetted be?????

2012. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

te nevezed aberráltnak és nyomoréknak a hozzászólókat? te aki akkora hülye gyökér pi csa vagy, hogy azt hiszed itt bárki jobban tudja hogy mikortól véd egy hülyenőktablettája, mint az orvos aki felírja?!:DDDDDD

NE IS SZAPORODJON AZ ILYEN!

2012. febr. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!