Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik: Ti szednétek tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Pasik: Ti szednétek tablettát a gyerek elkerülése végett?

Figyelt kérdés
Már lehet olvasni arról, hogy nemsokára nektek is lesz lehetőségetek ilyen módszerrel védekezni - már ha ezt nevezhetjük lehetőségnek. Tehát, tegyük fel, hogy már piacra dobták a dolgot. Szednétek? Ha nem, miért nem?
2012. febr. 21. 13:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Tehát arra célzol, hogy maradandó problémát okozhat?
2012. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Igen, arra.
2012. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Hát most ez egy csöppet meglepett. Erről még nem hallottam soha :\ Nem tudom mit reagáljak rá...


Amúgy marha amatőr kérdés. A menzesz beállítása miért lényeges? Van valami orvosi, egészségügyi oka vagy a tisztasági eszközök adott időszakra osztott használata miatt lényeges?

2012. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Hát kérdés ugye, hogy mennyire rendszertelen.

Ha pár napot csúszkál, de alapvetően van normálisan peteérés minden hónapban, akkor nem gáz. A lánynak kellemetlen, hogy nem mindig tudja, mikor is fog megjönni.

De pár napos csúszást nem nevezünk igazán rendszertelennek....


Viszont ha vkinek nagyon kitolódik a ciklusa, vagy kimaradnak hónapok, akkor az azért kellemetlen, mert feltehetőleg nincs peteérése minden hónapban.

Nincs peteérése-->meddő.

2012. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Persze hozzáteszem, hogy a kérdőívből pontosan nem derül ki, hogy a nők mit is értettek a rendszertelen alatt.

Szerettem volna részletesebb, több mindenre kiterjedő felmérést egyébként, meg bizonyos dolgok között szerettem volna összefüggést keresni (pl. a felírás előtt elvégzett vizsgálatok és a mellékhatások gyakorisága..), de a kerdoivem.hu kib.aszott velem:)

2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Értem. Azzal még tisztában voltam, hogy ha nincs menzesz, nincs peteérés ergó meddőség van.

Csak a rendszertelenség nem foglalja magába azt, hogy konkrétan nincs :) Csak ezért kérdeztem, hogy mi a jelentősége annak, ha a lány tudja, hogy x hónap y napján fog megjönni.


De lényegében megválaszoltad :)

2012. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Én is megvárnám, hogy a sok hülye tesztelje előttem, mert ha visszafordíthatatlan akkor gáz van.
2012. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
De ha már annyi ideje lenne a piacon, mint a női tabletták, és ugyanolyan utóhatásai lennének?
2012. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!