Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pasik: Ti szednétek tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étoile et lune kérdése:

Pasik: Ti szednétek tablettát a gyerek elkerülése végett?

Figyelt kérdés
Már lehet olvasni arról, hogy nemsokára nektek is lesz lehetőségetek ilyen módszerrel védekezni - már ha ezt nevezhetjük lehetőségnek. Tehát, tegyük fel, hogy már piacra dobták a dolgot. Szednétek? Ha nem, miért nem?
2012. febr. 21. 13:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nemvagyok: ezért írtam oda a zárójelbe, hogy némelyik. Van ilyen nő, hogy szórakozóhelyen találkozik valakivel, és az ágyban kötnek ki, aztán egyedül ébred. Tehát ez azt jelenti, hogy olyan pasi is van, akit nem érdekelne, hogy hagyott maga után valamit - valakit.
2012. febr. 21. 14:08
 12/38 anonim ***** válasza:

Női óvszer létezik kérdező:

[link]


Olyan mint a férfié, csak kicsit merevebb a fala és a vége. Hogy rendesen ott maradjon ahol kell.



21F

2012. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább elköttetném magam, azt is csak akkor ha a nővel komoly távra tervezek és már több gyereket nem szeretnénk vállalni.


F/29

2012. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
14:09, kösz, még nem láttam ilyet, de így képről az jön le, hogy macerás a felhelyezése, és a pasinak ugyanaz az érzése lesz tőle, mintha ő húzta volna fel a dolgot. És hát neki egyszerűbb is feltennie, nem? Egy ilyen női óvszer mennyire lehet a pasi méretének kedvező? Nem lenne olyan, mintha egy nejlonnal bélelt nőben mozognál?
2012. febr. 21. 14:36
 15/38 anonim ***** válasza:
68%
Ha lenne barátnőm,és ott tartanánk,hogy szex,de még nem akarnánk gyereket,simán...
2012. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Olyan esetleges mellékhatásokkal, mint például hízás, hajhullás?
2012. febr. 21. 15:19
 17/38 anonim ***** válasza:
15:17 vagyok(előző) ez nálam ugyanolyan alap,mint ahogy az is,hogy gyerek meg egyáltalán lefekvés előtt az ember jó ha csináltat egy alap egészségügyi kivizsgálást is(minimum egy vérképet),hogy minden rendben van-e.Csak a saját és egymás megnyugtatása végett is...Lehet én vagyok túlzottan lelkiismeretes?
2012. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Hát, nem árt a lelkiismeretesség ilyen esetben. Na de ne hidd, hogy egy ilyen egyszerű vizsgálat megmondaná, lesznek-e nálad mellékhatások.
2012. febr. 21. 15:21
 19/38 anonim ***** válasza:
ha 100%-ra biztos, akkor igen...mert nem tudhatom h azok a csajok akikkel lefexem azok valóban szednek e nem e csak mondják...
2012. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Hát, ha 100%-ra megmondanák minden lánynak, hogy nem lesz tőle semmi baja, minden lány szedné.
2012. febr. 21. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!