Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teljesen pánikba vagyok esve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen pánikba vagyok esve. Terhes lehetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok 15 éves csitri, épp ellenkezőleg.

A történet, hogy pénteken együtt voltunk a barátommal és hát kiszakadt a gumi. De úgy faintosan, persze az akció után tűnt fel, hogy valami nem stimmel. A menstruációm közepén voltunk (mielőtt valaki azzal jönne, hogy undi, stb.: fürödtem előtte-utána és nem erős a mensim). És ugye ennek eredménye, hogy belém jöttek a kis katonák. Mekkora az esélyem, hogy terhes leszek? A párom nyugtat, hogy no para mert a nem voltam termékeny azon a napon. De én attól még félek, egy babát nem tudnék vállalni.

És nem azért mert nem biztos kapcsolatunk vagy mert fiatal vagyok, az a probléma, hogy olyan gyógyszert szedek, ami károsítja a magzatot. Mielőtt babát át kell állnom az injekcióra+orvosi konzultáció, stb.

És most félek... ráaádásul külföldön élek, ahol még azt se tudom, hogy mennek a dolgok, mert ilyenre eddig nem volt szüségem. A párom helyi, de ő se okosabb.

Lett valaki így terhes? Vagy mit csináljak? Reménykedjek az égben, hogy elkerül a csapás és teszteljek 10 nap múlva?


23/N.


2012. febr. 19. 23:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én is erre az álláspontra jutottam, holnap körüludvarolom és reménykedem, hogy megérti mit is szeretnék.

Sajna itt nem túl egyszerű az EÜ. legalábbis az otthonihoz képest. Itt mindig kell időpont stb. de holnap/ma rátöröm az ajtót.

Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 20. 00:17
 12/25 étoile et lune ***** válasza:

Ha a pasid nemzőképessége csökkent, Te meg pont menstruáltál, akkor tényleg nagy az esély rá, hogy kikerüld a babát.

Amúgy nem csodanövény, és miért kéne bezárkóznod?

Háát... lehet, hogy valamennyi értelme azért lenne a háziorvosnak, legalább annyi, hogy mindent megteszel az ügy érdekében. Egy gyors hazautazást nem tudsz megoldani? Itthon hova vagy bejelentve? Mert ha pesti vagy, az Örs vezér téren be lehet csak úgy állítani minden előzetes nélkül. Sőt, én nem is vagyok pesti, de oda megyek, ha van valami.

2012. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló?

Ne haragudj de én úgy tudom ilyet otthon se kapni csak úgy "bemegyek a patikába és már adnak is". Előbb recept és utána a patika.

2012. febr. 20. 00:18
 14/25 A kérdező kommentje:
Esélytelen hazautaznom kevesebb min 24 órán belül. Repülőjegyet kéne foglalnom, szabit kérnem és még akkor se érnék haza csak kedden. Az meg késő.
2012. febr. 20. 00:19
 15/25 étoile et lune ***** válasza:
Jól van, ha nem érdekel, akkor nem adok ilyen tippeket, csak egy ötlet volt.
2012. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 étoile et lune ***** válasza:
Értem, hát sok sikert mindenesetre. Ha ilyen sokat vagy kint, intézd el azt az eü biztosítást, bár tudom, ezzel nem mondok túl nagyot.
2012. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 étoile et lune ***** válasza:
Amúgy semmi recept, semmi patika. Gyógynövény, nem gyógyszer.
2012. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Van biztosításom, nem ez a baj.

Itt az eü úgy működik, hogy elsőnek kérsz időpontot (kivétel sürgősségi eset: kézvágás, rosszullét) ha kapsz akkor elmész, leadod a kártyád,megkapod a számlát, amit kifizetsz a dokinak. Majd elmész a patikáb és kifizeted a gyógyszert. Majd beküldöd az eü kassza felé a számlát, akik a eü biztosításom alpján megállapítják, hogy ezt és ezt a betegséget/gyógyszert az én biztosításom fedezi-e. Ha fedezi, akkor hány %át stb. És ha mindez megvlt, akkor küldenek, egy levelet, hogy ennyi fedeznek a többi önköltségű.

2012. febr. 20. 00:24
 19/25 étoile et lune ***** válasza:
Huh, ki gondolná, hogy vannak még komplikáltabb helyek, mint Mo.? Sürgős esetben azért csak be lehet jutni nőgyógyászhoz, nem? Vagy akkor ott nem is árulnak esemény utánit? Fentebb írtad, hogy nem tudod, hol van ott nőgyógyász, szerintem keress egyet a neten, nézd meg a rendelési időket, és ,,pofátlankodj" be.
2012. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 étoile et lune ***** válasza:
Amúgy az eseményutáni pénzbe kerül eü biztosítás esetén is, nem?
2012. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!