Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teljesen pánikba vagyok esve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen pánikba vagyok esve. Terhes lehetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok 15 éves csitri, épp ellenkezőleg.

A történet, hogy pénteken együtt voltunk a barátommal és hát kiszakadt a gumi. De úgy faintosan, persze az akció után tűnt fel, hogy valami nem stimmel. A menstruációm közepén voltunk (mielőtt valaki azzal jönne, hogy undi, stb.: fürödtem előtte-utána és nem erős a mensim). És ugye ennek eredménye, hogy belém jöttek a kis katonák. Mekkora az esélyem, hogy terhes leszek? A párom nyugtat, hogy no para mert a nem voltam termékeny azon a napon. De én attól még félek, egy babát nem tudnék vállalni.

És nem azért mert nem biztos kapcsolatunk vagy mert fiatal vagyok, az a probléma, hogy olyan gyógyszert szedek, ami károsítja a magzatot. Mielőtt babát át kell állnom az injekcióra+orvosi konzultáció, stb.

És most félek... ráaádásul külföldön élek, ahol még azt se tudom, hogy mennek a dolgok, mert ilyenre eddig nem volt szüségem. A párom helyi, de ő se okosabb.

Lett valaki így terhes? Vagy mit csináljak? Reménykedjek az égben, hogy elkerül a csapás és teszteljek 10 nap múlva?


23/N.


2012. febr. 19. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ha biztosra akarsz menni esemény utáni tabi.
2012. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak fogalmam sincs, hogy itt háziorvos felírja-e? Mivel beteg soha nem voltam, dokihoz itt nem járok, minden orvosi dolgom Mo.n intézek így nem vagyok képbe a dolgokkal. Haza meg csak áprilisba megyek, az meg némineműleg késő.
2012. febr. 19. 23:56
 3/25 étoile et lune ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy menzesz alatt akár gumi nélkül is lehetne dugni, de ebben nem szabad hinni 100%-osan, inkább csak úgy mondanám, kevesebb rá az esély.

Szerintem ha a pasid helyi, próbálkozzatok be egy nőgyógyásznál (a fiúd is menjen), hogy nektek kéne esemény utáni tabletta. Terhességi tesztet még felesleges lenne csinálnod szerintem. Amúgy én ismerek egy lányt, aki már 3x elhajtotta magának a magzatot, nemtommilyengyógynövény oldatban fürdik, ad magának egy ,,beöntést", csak most nem jut eszembe, melyik az a növény, de ha nagyon nem találsz megoldást, megkérdezem neked.

2012. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Gratulálunk anyuka!


Szerintem kislány lesz.

2012. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Jézusom, nem köszönöm!

Nem vagyok abortusz párti és nem is azért pánikolok, mert nem akarok babát, hanem mert tudom, hogy az én betegségemmel jelen pillanatban se a baba se én nem élnénk túl 9 hónapot.

Igen, a barátom helyi. Viszont 100 km van közöttünk, holnap én is ő is dolgozunk, tehát nem tud velem jönni. Nőgyógyászt fogalmam sincs hol találok, háziorvost tudok a közelben, azt mondták ha sürgősen kell doki, akkor oda menjek. Oké, de ebben az esetben nem hiszem hogy túl jó lenne.

Azért ez a menszesz alatt szabad a szex gumi nélkül nem gyakorolnám. Jobb nekem a biztonság.

2012. febr. 20. 00:05
 6/25 A kérdező kommentje:
00:05 rettentően vicces vagy, köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat.
2012. febr. 20. 00:06
 7/25 étoile et lune ***** válasza:
Figyelj, ha van valami durva betegséged, ami mellett nem eshetsz teherbe, érdemes átgondolni azért az ,,abortuszt", bár szerintem ez erős kifejezés lenne abban az esetben, ha még csak pár napja van benned a kis katona. Én se vagyok abortuszpárti, de ha öngyilkosságként élném meg a terhességet, szerintem inkább adnék magamnak beöntést.
2012. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

És zárkózzam be a fürdőszobába valami csoda növénnyel?

Durva, és nem is akarok babát. Nyilván ebben az esetben ha bebizonyosodik, hogy mégiscsak éltek azok a katonák ( a párom nemzőképessége bizonyos okok miatt csökkent) akkor nem lesz más választásom mint egy életen át gyűlölni magam. De a kérdés nem erre vonatkzoik, enélkül is elég rosszul érzem magam.

2012. febr. 20. 00:12
 9/25 anonim ***** válasza:
ha ennyire felsz attol hogy terhes vagy a haziorvos egy probat meger nem ? nem hinnem hogy azt mondana hogy nem kapsz gyogyszert es menj oldd meg valahogy... menj el, ennyit igazan megtehetsz az ugy erdekebe
2012. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvaló, hogy a 72 órás tabit nem kell senkinek felírni... bemész a patikába és kérsz...
2012. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!