Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és lecsúszott az óvszer, de nem teljesen. Az óvszerbe beleélvezett. Ezt a végén mondta el. Lehetek terhes? Vegyek be 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
Ez volt az első alkalom neki is, meg nekem is.
2010. jan. 24. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nincs ra sok esely de jobb felni mitn megijedni..amugy gratula az elsohoz enis mostanabba tervezem

13/F

2010. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Vegyél be egyet, nem árt az elővigyázatosság.

Én inkább azon csodálkozom az ilyen kérdéseknél, hogy miért kezdtek szeretkezni, amikor ilyen alapvető infókkal nem vagytok tisztában? Miért nem lehet előtte utánanézni a lehetséges problémáknak, megoldásoknak stb? Lehet hogy neked ez nem tűnik fel, de a kérdésed eléggé evidens.

2010. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RastaMama válasza:
persze, vegyél. minden esetben, amikor kicsi esélye is van egy nem kívánt terhességnek. nem olcsó, nem kíméletes a hormonok miatt, de jobb/olcsóbb, mint egy abortusz, vagy egy nem kívánt gyerek.
2010. jan. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Úristen..első válaszoló..-.-

13 évesen tervezed, h. lefekszel valakivel?

Komolyan mondom az eszem megáll.:S

13 évesen azt sem tudtam mi az a szex.

Menj vissza legózni..jézusom..:S

Még a piheszőr sem nőtt ki, de már szexen jár az eszed..pfff

2010. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bocs az OFF-ért


11:12es vagyok egyébként.


Egyébként igen, lehetsz terhes!

2010. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
omg..malyd pont te fogod meggmondani h mikor feküdjek le valakivel?..ez nem kortól függ te idióta ,szánalmas h mindenki a korral jön..
2010. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni, hogy mennyire sikerült az óvszerbe élveznie? Mert ha nem kerülhetett a hüvelyedbe sprema (ezt gondold végig), akkor nincs miért aggódnod.

Én a helyedben elmennék azért nőgyógyászhoz, hogy mit javasol, ha még nagyon fiatal vagy nem biztos, hogy ajánlani fogja a 72 órásat, főleg, hogy szerintem nem olyan nagy az esélye. De Ő tud biztosat mondani. Érdemes felkeresni.


A 72 órás amúgy 5-6 ezer Ft körül van szóval nem is valami olcsó.


Kedves 13 éves válaszoló, bármilyen furcsa azért mondják a kort, mert Te még kisfiú vagy. A kisfiúknak pedig nem való a szex. A nagy részük, sőt szerintem nem is nagyon van kivétel ennyi idősen nem is tud szexelni, csak ki be tudja húzkodni maximum, már ha sikerül neki behatolni. Az nagyon-de nagyon messze van a szextől.

Másrészt nem tudom mennyire vagy tájékozott védekezés ügyileg, előváladék ügyileg, de ezekre jobb ha felkészülsz. Ugyanis amikor ki kell csengetned 5000 Ft-ot a 72 órásra vagy 50-et az abortuszra az már felelősséggel és komoly anyagi tőkével jár.

Egy 13 éves gyerek erre még nincs felkészülve és sokszor azt hiszi, hogy vele ezek a dolgok nem történhetnek meg. Hisz olyan kicsi volt az esélye.


A szexhez felnőttnek kell lenni, és 16 év körül már el tudom hinni, hogy valaki tényleg érett rá. Előtte még nem nagyon. A szex a felnőttek "játéka", nem a kisgyerekeké, mint amilyen Te vagy.

2010. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A majd az pontos j.


De mit várok egy 13 évestől, aki még a Magyar Helyesírás Szabályait sem ismeri, de már a szexualitás jár a fejében. :)


Azért vagyok idióta, mert egy 13 éves GYEREKNEK (szerintem) nem a szex való, hanem a tanulás, és a legózás?

Hát akkor jó sok idióta ember van a világon.:)


Komolyodj egy kicsit, és nőj fel! :)

2010. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt mondom, hogy orvos. Neki magyarázd el mennyire csúszott le az óvszer. Könnyen lehet, hogy csak úgy, hogy semmiképpen sem történt baleset. Nem játék azért ez a 72 órás, itt sokan vitaminként tekintenek rá, de tényleg beszélj egy orvossal, ő ad biztos választ a problémádra.
2010. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek! Amúgy én 17 éves vagyok és szerintem is egy kicsit korai lenne 13 évesen elveszteni. Jól gondold meg mit csinálsz!
2010. jan. 25. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!