Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzas gatlo szedesekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzas gatlo szedesekor amikor menszeszed van akkor nem gorcsol annyira a hasad? Vagy egyaltalan nem? Azert kerdezem mert ezt csak hallottam es hogy igaz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Egyénenként változó dolog, hogy enyhíti e a görcsöket.
2012. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 voltam mikor megjött, 3 évig semmi bajom se volt, nem éreztem semmit, majd rettentően görcsöltem, kikellni nem tudtam az ágyból, mindenféle görcsoldót próbáltam már, semmit nem használtak. Elmúltam 18 és felírattattam a fogamzásgátlót, azóta vagy egyáltalán meg sem érzem ha megjön, vagy egy minimális, mintha húzodna a hasam, annyit érzek az egészből. Nekem segített :)
2012. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában tényleg enyhíti a görcsöket, mivel a szedés alatt nincs menstruáció, csak egy megvonásos vérzés. És a tabletta elvékonyítja a nyálkahártyát.

De halottam már olyat is, hogy vkinek enyhítette a görcsöket, de miután abbahagyta, még durvább lett, mint előtte.

2012. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hogy ertve nincs mentsruacio?
2012. febr. 8. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs menstruáció. Vérzés van, de menstruáció nincs.
2012. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy menstruációnak azt a vérzést nevezzük, amit peteérés előz meg.

Mivel a tabletta megakadályozza a peteérést, így a szünetben létrejövő vérzés sem menzesz.

Nem a te tested, a te hormonjaid irányítják a ciklust, hanem a tabletta.

A benne lévő hormon fenntartja a nyálkahártyát, és mikor abbahagyod 7 napra, lecsökken a hormonszint, és ez váltja ki a vérzést.

Ha a levél közepén hagynád abba, akkor akkor kezdenél el vérezni.

A te ciklusodnak nincsen köze hozzá.

2012. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2012. febr. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!