Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy mélyvénás trombozi...

Lehet, hogy mélyvénás trombozis? Fáj a vádlim, mintha izomlázam lenne, és néha úgy veszem észre, hogy mintha elvörösödne a lábszáram, nincs egyáltalán megduzzadva.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de mindenképp mutasd meg a körzetidnek, ő meg továbbküld izomlázzal. Nekem is volt mv tr-om, és nekem is izomlázas érzéssel kezdődött... Érdekes volt, mert olyan "meghúzódott -egy-kicsit" érzéssel is társult, és nekem személy szerint nem változott meg a szne, nem is dagadt be. Ennek alapján én azt mondom, hogy sok esetben nem érvényesek az előjelek, amik alapján eldöntik hogy az van-e vagy nem. Még egyszer: lássa orvos a lábad, mert nem gyerekjáték a dolog, az életedbe kerülhet!
2012. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, helyesbtek: "a körzeti orvos majd továbbküld." De nem izomlázzal hanem a megfelelő helyre. Bocs. remélem, tudtad használni a válaszomat.
2012. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a választ, és milyen kezelést kaptál?Hova küld a háziorvos? Egyébként, hol előjön, hol nem érzem az "izomlázas" érzést, neked is volt ilyen? Mondjuk 2 hét múlva jelentkezik, utána semmi...
2012. jan. 22. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen kezelést???? van valami ultrahangos vizsgálat, asszem valami doppler a neve. na nekem ez azonnal kimutatta és onnantól nem kelhettem fel. azonnal jött a betegszállító, felvittek tolókocsival az osztályra és 10 nap mozgás nélküli ágytál... na ezt az utóbbit önkényesen kihagytam, de így is nagyon veszekedtek velem... SZóval nem viccelik el a dolgot
2012. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem jó hír, holnap elmegyek orvoshoz. Remélem nincs nagy baj, mert egy 2 éves gyermekkel vagyok itthon, és az ágynyugalom.... hát?! Neked is volt olyan, hogy elmúlt, aztán megint érezted ezt a húzodó érzést?
2012. jan. 23. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem gyorsan kiderült. Mert volt egy kisebb lábbalesetem is, így a kontrollvizsgálatra menet már nem tudtam lábra állni, annyira fájt, és ezt furcsállták - így derült ki.
2012. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi ujság , mit mondott az orvos, trombózis?....
2012. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!