Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leszállt a méhem? Egyáltalán...

Leszállt a méhem? Egyáltalán ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Iskolában tesi órán erősítettünk súlyzókkal és a tanár úr mondta, hogy van egy feladat amit csak a fiúk csinálhatnak (állni kellett és egy 15 kilós sújt emelgetni). Nos, én amúgy is sportos vagyok és a fiúk el kezdtek cukkolni, hogy milyen gyenge vagyok, hogy biztos nem bírom el azt a 15 kilót. Egész órán ezzel piszkáltak és én megkérdeztem a tanár úrat, hogy csinálhatok-e legalább tízet. Mondta, hogy rendben, de csak tízet, mert lányoknak 14 éves kor alatt nem szabadna.Meg is csináltam a tízet, fiúk békén is hagytak végre. Aztán az egyik osztálytársam (lány)kérdezte, hogy akarok e gyereket. MOndtam, hogy persze, és erre azt mondta hogy: ,,De csak akkor csinálj ilyet, ha nem akarsz gyereket, mert leszáll a méhed! Szerinted miért van a korhatár?" Erre aztán meg is ijedtem rendesen... ez volt úgy 5 napja és azóta néha tényleg érzek valami fájdalmat a hasamban (mint amikor menstruálok, csak valahogy csikar is). Most akkor nem lesz gyerekem? 13/L
2012. jan. 21. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

gratulálok az osztálytársadnak, hülyeségeket beszél, teljesen mást jelent, amit ő mondott, semmi bajod nem lesz attól, hogy ezt kipróbáltad, lehet majd babád is, egyszerűen a lányok izomzata más, mint a fiúké, de gondolj bele, a súlyemelő lányoknak is lehet gyerekük és ők nem ilyen súlyokat emelgetnek.

A fájdalom azért van, mert bebeszélted magadnak, hidd el, hogy tényleg semmi bajod nem lett ettől.

2012. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
istenem, nagyon köszönöm! már úgy aggódtam...
2012. jan. 21. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a fájdalom a hasadban, akkor azért menj orvoshoz.
2012. jan. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké persze:)
2012. jan. 22. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!