Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kb.36 óra utan veszem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb.36 óra utan veszem be az esemeny utani tablettat akkor is hatasos lesz?

Figyelt kérdés
ugyanolyan hatas lesz...es akkor mar megnyugodhatok...
2012. jan. 26. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ugyanis ennyi idő alatt lehet, hogy már megtörtént a beágyazódás." - 36 óra alatt, de még 72 óra alatt sem történhet meg a beágyazódás, kiemelném az előző idézetből, hogy a megtermékenyítés utáni 6. naptól kezdődik.


Na de nem akarok én itt vitázni, a lényeg a kérdezőnek: minél később veszed be az esemény utánit, annál kevésbé biztos, hogy hat. Nagyobb esélyed van a terhességre, mint ha pár órán belül bevetted volna, de nyilván kisebb, mint ha megvártad volna a 3. napot is.

2012. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, utana olvastam en is. A regi tablettak meg a beagyazodast is megakadalyoztak a mehnyalkahartya lelokesevel, az ujabb escapelle pedig a megtermekenyulest es az ovulaciot akadalyozza meg. Szal reszben igazad van.


Viszont ha mar volt ovulacioja, a megtermekenyules siman megtortenhet 36 ora alatt es akkor a tabletta mar mit sem er. Ezert van rairva a betegtajekoztatora is, hogy 12 ora eltelte elott a legidealisabb bevenni. Akkor meg 80% a hatekonysaga.

2012. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szóval az kevert meg, hogy úgy emlékeztem, hogy a beágyazódásra is hatnak, de akkor ezek úgy látszik, hogy már nem.


szóval ha megtermékenyültél, mire bevetted, akkor sajnos nem nyújt védelmet. de ez majd csak 2-3 hét múlva derül ki, ha elmész orvoshoz, vagy csinálsz tesztet.

2012. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!