Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti használtatok már ESCAPELLE...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtatok már ESCAPELLE esemény utáni tablettát? Milyen mellékhatása volt nálatok?

Figyelt kérdés
December 30.-án vettem be. Olvastam a mellékhatásait. Oda az volt írva hogy lehet hogy hatással lesz a menstruácios ciklusra. Hát nekem majdnem két héttel korábban jott meg, és fura. Nem olyan mint szokott lenni. Nem vérzem annyira, mint korábban szoktam. Ez normális? Mikor áll vissza a menstruácios ciklusom?
2012. jan. 6. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk van annyi eszünk,hogy odafigyelünk és nem kell használni.
2012. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem használtam és nem ismerem ezt a fajta tablettát, de azt tudom, hogy esemény utáni tabiknak, sokszor súlyos, hosszútávú következményei is lehetnek. Szerintem ha a legközelebbi ciklusod nem jön a "normál" időben, akkor menj el nőgyógyászhoz.


2 esetben lehet a következő menstruációd szabályos, "normális", különben szerintem menj el a nődokihoz:


1. ha erre rá két héttel megint megjön, mert az azt jelenti, hogy kiegyenlíti magát és visszaáll 28-30 napra és egyben azt jelzi, hogy ez a "fura" ciklus, csak egy tabiból adódó, köztes, nem "beszámítható" vérzés volt


2. ha erre rá négy héttel jön meg, mert akkor az azt jelenti, hogy ezt a mostani "fura ciklust" veszi a tested alapértelmezettnek, kiindulási pontnak.


Remélem segítettem ezzel.

Előre is jó hétvégét neked!


21/L

2012. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy b@zdmeg? megetted a répát?
2012. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pár éve bevettem egyszer, és utána kb a 2. soronkövetkező menstruációmtól kezdve kéthetente menstruáltam két hétig. Eléggé idegölő volt...
2012. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!