Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okozhat valakinek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat valakinek olyan tünetet a fogamzásgátló, hogy a melléből valami váladék jöjjön?

Figyelt kérdés
Nekem a mellemből valami váladék jön nagyon megijedtem mitől lehet ez. Mással is előfordult. Nem magától jön, csak masszíroztam és úgy.
2008. ápr. 3. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Akarom kérdezni "mással is előfordult már?" nem kijelenteni akartam!
2008. ápr. 3. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én még ilyenröl nem hallottam. az én mellemböl nem jön semmi. sztem kérdezed meg a nögyogyit, h normális e. Lehet h az,csak nálam még nem fordult elö
2008. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én nem szedek fogamzásgátlót, és remélem terhes sem vagyok, de már nekem is volt hogy jött belőle valami, de csak akkor, ha megnyomtam egy kicsit. Nem tudom, remélem, hogy természetes, és semmi baj, de ha megtudsz róla valamit, akkor írd meg, mert érdekelne!
2008. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hmm, tudtommal a mell önvizsgálata során azt is kell nézni, nem e jön véletlenül a melből váladék, a mell daganata okozhat ilyet. Így én azt javasolnám, mindenképp menj el vele nőgyógyászhoz.
2008. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jöhetne elvileg belőle váladék,mielőbb nézesd meg.
2008. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat!én pl.yasminelle fog.gátlót szedek és a tájékoztatóba felvan tüntetve h.előfordulhat:(
2008. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan nem mai a kérdés, de velem előfordult, hogy kb. 1 hónapig szedtem egy bizonyos típusú antipszichotikumot (Amitrex), és után több mint fél éven át folyt a tej a mellemből! Bizonyítottan emiatt, és nem állt el tejelapasztó gyógyszer (Bromocriptin) kúrára sem. Lehet, hogy valakinek meg sem fordul a fejében, ha ezt is szed, rögtön a fogamzásgátlóra gyanakszik, mert logikusabb, de sajnos több antipszichotikum is okozhatja ezt (nálam a Risperdal is ezt okozta, de az kisebb mértékben).
2009. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!