Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexről vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexről vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható, hagy-e sárgás színű folyadékot, egyéb észrevételekre lennék kíváncsi, nektek mennyire vált be.
2012. jan. 15. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyira nem jött be, mert volt párszor, hogy nem oldódott fel rendesen és akkor a végén jött ki ilyen egész darab.Olyan szempontból viszont jó, hogy rendes védelmet nyújtott nekünk mindig és nem hagyott folyadékot sem, viszont emiatt a fel nem oldódás miatt inkább gyógyszert szedek már mert engem idegesített.
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szar, a páromnak csípte..
2012. jan. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pharmatex..... Az aztán a fogamzásgátlás. :DDDDDD
2012. jan. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát én önmagában nem használnám. Mi a párommal csak második védelemként használjuk, óvszer mellé. A folyásról meg annyit, hogy nekem inkább a használatot követő 1-2 napban apránként csordogál ki. Nekünk eddig ez a módszer bevált, mi a lágy kapszula mellett döntöttünk és ennek a feloldódásával sem volt bajunk.
2012. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én a tablettát használom, és annyi hátránya tényleg van, hogy mensi után meg előtt csíp (utána főleg), és ha nem vizezem be, meg nem bírjuk kivárni, míg teljesen feloldódik, kicsit darabos.

Igaz, mielőtt a párom elmegy, mindig kiveszi, nem merjük tesztelni, hogy tényleg elég erős védelmet nyújt-e, avagy nem, de az előváladék miatt nagyobb a biztonságérzetem, ha közben használom, amíg fel nem iratom a fogamzásgátló tablettát (kicsit soká kaptam időpontot, addig marad ez a megoldás), utána persze abbahagyom.

De eddig csak a "csípés" a legnagyobb negatívum benne :)

2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2012. jan. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!