Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az injekciós fogamzásgátlásról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az injekciós fogamzásgátlásról mi a vélemény? Mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés
A hormonális fogamzásgátló nem jött be , mert bolond lettem tőle , és sokszor elfelejtettem bevenni . A gumit a párom is és én is utáljuk . A gyűrű / spriál nem jó , mert még nem alkalmazható , mivel még nem szültem . Ezt a módszert találtam még , és érdekelne , hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban és , hogy érdemes lenne-e alkalmazni ezt a módszert . Előre is köszönöm ..!
2011. dec. 6. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy hormon gyógyszer mint a tabletta csak injekcióval adják be és 3 hónapig tart. Ami alatt nem menstruálsz semmi. Sztem roszabb mint a gyógyszer. A gyógyszerhez állíts be figyelmeztetot és akkor nem felejted el. Ha meg a mellékhatásai zavarnak akkor szólj a dokinak h írjon másikat
2011. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mit lehet róla tudni?"


Igazság szerint nem sokat. Ha be mered vállalni...

2011. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem jött be a tabletta, ez se fog.. ugyanugy hormonok.. esetleg pharmatex és megszakitás? ha parás vagy akkor naptármódszerrel is egészitsd ki.. nekem már 4-5 honapja bejön :)
2011. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah az én barátnomnek is megszakítással lett gyereke. Ha nem akartok tabit mag semmit akk gumizni kell ha tetszik ha nem
2011. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Két orvostól hallottam eddig, hogy az ellenségének se adná be.

Bazi nagy adag hormon, megjósolhatatlan mellékhatások. Ha vmi baj van, ki se tudod szedni. A peteérés ált. csak nagy nehezen áll vissza. Vki egy évig nem menstruált utána.


Keress rá, hogy "depo-provera fórum" s olvasgass. Elég cifra sztorikat fogsz találni.


Egyébként kicsit kevered a szezont a fazonnal. Gyűrűt lehet használni terhesség előtt. Bár az is hormonos, szóval ha a tabi szar volt, vszínűleg az is lesz.

De persze az injekció is hormonos, szóval már csak ezért sem megoldás.


Kénytelen leszel megbarátkozni a gumival, esetleg pharmatexet és megszakítást együtt alkalmazni, esetleg beruházni egy pesszáriumra, vagy kezdhettek gyűjteni pelusra.

Tudod, vmit vmiért.

2011. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 The Mastermind ***** válasza:
Jogos, borzasztó nagy adag hormon van ezekben. Egy ismerősöm volt, aki használt ilyet, 3 hónapig folyamatosan menstruált. Ha nem bírod a hormonokat, ne próbáld ki, nem lesz jó. Konzultálj egy nőgyógyásszal az alternatívákat illetően.
2011. dec. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én álláspontom most az, hogy előbb kapok agyi trombózist, mint h terhes legyek.. szal.. amúgy meg odairtam a pharmatexet is. az egy nagyon jó módszer. a gumit én nem szeretem.. ha alkalmi lenne a kapcs, akkor persze kötelező lenne, de mivel nem az..
2011. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább agyi trombózis, mint egy terhesség? Érdekesen gondolkodsz....
2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
félreérted, pont forditva irtam.. vagyis ugy gondoltam.. tehát h előbb kapok agyi trombózist a tabitól, mint a megszakitástól terhességet.. nahh.. igy akartam irni..
2011. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én nem ajánlanám az injekciót...nem rég voltam kórházban és az egyik ápolónő pont ott panaszkodta, hogy sikerült mellette teherbe esnie. Egyébként már van spirál olyan nőknek, akik még nem szültek. Minispirálnak hívják és már egyetemisták is felrakathatják. Keress rá a neten, van már róla pár cikk.
2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!