Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynett fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynett fogamzásgátlónál mindegy, hogy "melyik" keddnél kezdem el szedni?

Figyelt kérdés
Elolvastam a beteg tájékoztatót, csak annyi van benn, hogy a menzesz első napján. De a levélen értelemszerűen 3 kedd szerepel, akkor teljesen mindegy, melyiktől kezdem el szedni a levelet (csak mert van a tabletták alatt egy "csík", aminek nem mindenütt ugyanolyan a mintája)?
2011. dec. 31. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Múlthét keddtől kezdjed.
2011. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindegy, de célszerű nem a "középső" keddtől kezdeni, hanem az elsőtől.
2011. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haha első... Második, köszi a választ. Csak mert nem tudom, hogy az alattuk lévő 'csík' miért különbözik, mert a nyilak végig körbemennek, szóval nem jelöl valamiféle "kezdő hetet", hogy azokkal a tablettákkal kéne kezdeni, viszont akkor nem értem, hogy miért más alattuk a sáv...:D ha már szedem nem szeretném, hogy rosszul szedjem...
2011. dec. 31. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
De miért nem hétfőtől kezded?
2011. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert azt írja, hogy a menzesz első napján kell szedni. Az meg nem hétfő.
2011. dec. 31. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy te kedden menstruálsz, de attól még a levélen attól még elkezdheted hétfőn, nem?
2011. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem zavaró lenne, h mondjuk szombat van, én meg pénteket szedek, simán azt hinném, hogy kimaradt egy nap, vagy valami. Gondolom az egyszerűség/ellenőrizhetőség kedvéért írják oda a napokat.
2011. dec. 31. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak egy felvetés volt. :D
2011. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsóra ne hallgass, azzal a nappal kell kezdni, amikor megjön a menzeszed, és tényleg célszerű az első keddel.
2011. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!