Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy is van ez a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a fogamzásgátlónál?

Figyelt kérdés

szóval most az első levélnél vagyok még. 18.-án jött meg, akkor el is kezdtem szedni. msot már csak 6 szem van vissza.

és elolvastam a leírását többször is de most nem értem.

szóval ugye ha elfogyott az első levél, akkor 7napig nem kell szednem, hanem a 8.on kell elkezdenem..

és én úgy tudtam h abba a 7 napba fog megjönni. de ahogy most számolgatom 8.-a lesz, mikor elfogy az első levél..

akkor hogy is van? ennyivel előbb fog megjönni


2011. szept. 1. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz rajta? A 7 napban el kell kezdődnie a vérzésednek. A vérzéstől függetlenül 8. napon el kell kezdeni az új levelet.

Az eddigi ciklusodat felejtsd el, mivel a tabletta kikapcsolja.

2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző írja. Ha nem jön meg a 7 nap alatt akkor nem jó a gyógyszer.
2011. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!