Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5. szem fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. szem fogamzásgátlónál tartok (Symicia) és tegnap este óra elkezdett kissé zsibbadni mind a kettő kézfejem. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most szedek életemben először fogamzásgátlót(szóval ez életem 5. szeme eddig amit tegnap vettem be, és ma még nem mertem bevenni a következőt), és tegnap óta enyhén zsibbad mindkettő kézfejem. Abba kell hagynom a szedést és el kellene mennem a nőgyógyászhoz? Vagy mit kéne tegyek? Még bevegyem a mai adagot vagy inkább ne?

Fontos!


2011. jún. 6. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a fogamzásgátló hibája? Van ilyen mellékhatás a felsoroltak között?
2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én a betegtájékoztatón nem nagyon találom, de neten olvastam meg itt is gyakorikérdéseken hogyha zsibbad vmi akkor rögtön abba kell hagyni. Csak nem tudom hogy most ez mennyire igaz.

8kor kéne bevennem a következőt.

2011. jún. 6. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a nőgyógyászod. Vagy hagyd ki a mait és hívd fel reggel, 12 órán belül még pótolhatod (vagy akár később is ha úgy jön ki).
2011. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De te szedsz fogamzásgátlót? Vagy csak úgy írod ezeket?

Mert én is kétes helyzetben vagyok, mert nem tudom hogy most mi van... Mert ha kihagyom akkor még plusz egy hétig kell szednem majd ha másikat is, ha írna fel a nőgyógyász szóval elég későn lennék védett.

2011. jún. 6. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel végigjátszottuk ezt,bizton állíthatom,hogy beveheted a mai napi adagodat,de holnap,vagy a héten mindenképp menj el a nődokidhoz és vele beszéld meg a tüneteket.A doki tanácsaira hallgatva cselekedj,mert megszívhatod.22/F
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Holnap menni is fogok délután.

És neki is ilyen kézfej zsibbadásos tünete volt?

És még 1 kérdés, hogy szívhatom meg egyébként?

2011. jún. 6. 18:11
 7/9 butterfly22 válasza:

Helló!


Én már lassan egy éve szedem ezt a fogamzás gátlót. Nálam semmi ilyen panaszt nem okozott (egyébként jó tabi)A kézfej zsibbadás nem tipikus mellékhatás. Sőt..nem erőltetted meg a kezeidet, magadat, nem vagy front érzékeny..talán attól lehetne. Én a helyedben szedném szépen tovább, már csak azért is, h ne bolygassam fel a szervezetem, mikor szokja a gyógyszert. Ha pár nap múlva is fent áll a dolog akkor mennék dokihoz. De sztem nem sok köze van a tabinak ehhez.

2011. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Akkor ma beveszem a tablettát de azért a nőgyógyászhoz is elmegyek holnap.

2011. jún. 6. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne képzelj be hülyeségeket. Szerintem csak annyira parázol, hogy különböző tüneteket észlelsz magadon. 5 szem semmit nem okoz. Még véletlenül sem. Ha valami bajod van, akkor az nem attól van. Én a helyedben szedném tovább. Ha a tünetek ismétlődnek vagy nem javulnak, akkor érdemes a háziorvoshoz/nőgyógyászhoz fordulni, hangsúlyozva, hogy az 5. szemnél vetted észre (hogy ő se foghassa a tabira, hiszen egyértelműen nem az a baj).


18/L

2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!