Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 16. napon kimaradt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16. napon kimaradt egy tabletta, előtte a 11. napon voltam utoljára a párommal. Mennyi eséllyel lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Közben szedtem tovább rendszeresen a tabit. Hamarosan szünetet kell hagyom...Több mint másfél éve szedek gyógyszert, és most az egyszer fordult elő, h kimaradt egy... 19/N.
2011. dec. 29. 23:10
1 2
 11/11 Ichigo14000Chan válasza:
Az elöző üzenö félnek üzenem hogy nem kéne sértegetni\vicceskedni a hölgyel nem hiszem hogy ere van most ép szüksége...de ha vicces nek érzed magad és szeretsz kötekedni elbeszélgetnék veled 1 jót :) 2esben :P CSUPA ézéki dologról amit szerintem nem szeretnél :) inkább kérnék mindenkit hogy probáljon segiteni...én sajnos nemtudok...de azért mégis legyetek 1 kis tekintetel...ti is járhattok ien helyzetbe...és ha az üzenő FIU\férfi volt aki vicceskedet annak üzenem hogy én lennék a leg boldogabb ha a barátnöje akarata ellenére terhes lenne :) ha pedig nő létre vicces kedik iennel akkor ugyanezt kivánom neki :)
2011. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!