Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt tabletta, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt tabletta, de nem tudom, hogy mikor a 2. hét végén vagy a 3. hét elején. Lehetek terhes? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A karácsony és a család miatt kimaradhatott egy tabletta a második hét végén vagy az utolsó hét elején. Most vettem csak észre, hogy eggyel több a tabletta, viszont tegnap tuti bevettem és ma is. 23-án kezdődött a harmadik hetem és az esélyes időpontok közé tartozik a 23. 24 25. napok valameyike. Ma vettem be két tablettát, mert ugye pótolni kell, viszont most szedjem be a következő havit is egyszerre, vagy szakítsam meg most rögtön a szedését? Vagy hagyjam ki a szünetet rendesen 2 nap múlva? A barátommal utoljára 19-én és 20-án voltunk együtt( azaz a második héten ), de egyik alkalommal sem élvezett el . Mi a teendő és mire számítsak? ( + már fáj a petefészkem környéke, mintha jönne a havim, deht nem tudom :S mégis mit kéne tenni )
2011. dec. 27. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd tovább, tarts meg rendesen a szünetet mintha mi sem történt volna.

De egy hétig használjatok gumit.

2011. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell számítanom arra, h terhes vagyok igaz?
2011. dec. 27. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Számítani mindig lehet rá.

Vegyél egy terhességi tesztet az aktustól számított 14.napon és végezd el aznap a reggeli vizeletedből.

És ha nem akarsz a jövőben is a tabletta érvényessége végett aggódni,akkor ajánlom,hogy a tablettaszedése mellett ne élvezzen a hüvelyedbe a párod.Van számtalan más hely is,ahova élvezhet.

2011. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!