Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két tabletta kimaradt, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tabletta kimaradt, de a mait bevettem. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Sosem fordult még ilyen elő velem. Elfelejtettem 2 nap egymás után bevenni a tabimat. Mikor eszembe jutott, a mait bevettem. Jól tettem? Azzal a 2vel mi legyen? Mennyi idő míg újra védeni fog?
2011. febr. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"Azzal a 2vel mi legyen?"


- Hát, azokat is be kellett volna venni. Néha nem árt a tájékoztatót is elolvasni.

2011. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha-ha-ha. De utólag bevegyem? Vagy a maitól szedjem tovább rendesen? VAlaki normálisan légyszi...
2011. febr. 23. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Utólag ne vedd be, mert már gondolom letelt a 12 óra bőven. Mostantól szedd rendesen. Hányadik tabinál tartasz? Vagyis melyik maradt ki? Ha előtte lévő héten is éltél nemi életet, akkor necces, de elvileg nem lehet gond, ha már régóta szeded. Azért kiegészítő védekezést ajánlanék ebben a ciklusban.
2011. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sz12 válasza:

szerintem ne, mivel ha jól emlékszem ha elfelejtetted bevenni akkor 12órán meg kell tenni ha nem akkor ne vedd be.

még régen velem is előfordult 1x, és nem pótoltam, ugyanúgy szedtem tovább( függetlenül h van olyan gyógyszer ahol azt írja a tájékoztató h ha utolsó héten nem veszel be 1et akkor kezd el a következő levelet is szedni..)

Legközelebb figyelj jobban, pl: állítsd be az ébresztő órád v vmi ilyesmi.

2011. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én már vettem be 3at egyszerre:DDD viszont fog.gátló mellett sem élvez belém a párom(na meg alig van peteérésem...)...:S nekem nem lett így baj..

Viszont ha jól emlékszem ilyenkor a következő 7napban kiegészítő védekezés kell!

2011. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ha-ha-ha. De utólag bevegyem?"


- Lehet, hogy vicces, de nem minket fenyeget a veszély, hogy bekapjuk a legyet. Igen, van olyan, hogy egyszerre kettőt kell bevenni. Viszont neked kellene tudnod, hiszen a Te orvosod írta fel neked a Te tablettádat.

2011. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A maitól rendesen szedd tovább. A kimaradt kettőt már ne vedd be, tehát ne szedd tovább 2 nappal...
2011. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az normális, hogy először rózsaszínes folyásom volt, délutánra pedig barnás pecsételő vérzés. Ebből nem lesz baj, ugye?
2011. febr. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!