Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció meghozása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció meghozása?

Figyelt kérdés
4 hónapja nincs mentruációm, hogyan tudnám meghozni? Vannak erre gyógyszerek?
2011. dec. 29. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már 4 hónapja nincsen vérzésed, akkor nagy vszínűséggel nem csak vmi átmeneti kis problémáról van szó (pl. hogy stresszes vagy).

Lehet, hogy hormongondod van, akkor pedig nem fogod semmivel meghozni...

Menjél el orvoshoz.

2011. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó ég! 4 hónapja? Szerintem nőgyógyászt kellene felkeresned, nem ezt az oldalt!

Nem lehet h terhes vagy? ^^; Lehet hormonális baj, v ciszta. De én honnan tudjam? :D

2011. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy orvoshoz menj?
2011. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És igen, vannak rá gyógyszerek, de azokat mi nem tudjuk neked felírni.
2011. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál, felírt nekem Diana 35 tablettát, hogy azt szedjem fél évig, és az majd rendbetesz, de azt csak akkor tudom elkezdni szedni ha megjön. Most akkor várjak addig?
2011. dec. 29. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz és kérdezd meg tőle. :\
2011. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább másik orvost keress, mert a Diane sem teszi rendbe, csak elfedi. Aztán ha abbahagyod ugyanolyan szar lesz, mint most, vagy még ennél is rosszabb.
2011. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elég nagy hülyeség fogamzásgátlóval rendbe hozni,és meghozni a menstruációt, ami maga leállítja a menstruációt és a peteérést,menj más dokihoz
2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írd meg a Jézuskának
2011. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na akkor most helyreteszlek.

1. Ez nem tréfadolog, ezt talán te is tudod.

2. A gyakori kérdéseken kevés a valószínűsége annak hogy ilyen témában normális választ kapál, és aki normálisat akar írni, az sem biztos, hogy ért hozzá, és lehet hogy magadnak ártasz, ha rá hallgatsz.

3. javaslom az informed.hu oldalt ha már internet

4. méginkább egy új vizsgálatot a mostani vagy egy másik dokival, mielőtt késő lesz (kérhetsz konzultációt egy másik dokitól, hogy megtudd az első jól diagnosztizált-e. ilyen esetben NE MONDD EL, hogy voltl már, főleg, hogy mit diagnosztizáltak, csak utólag, mert befolyásolhatja az eredményt.)

2012. jan. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!