Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Szerintetek előfordu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintetek előfordulhat, hogy terhes vagyok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Most van a ciklusom 26. napja. Két hete pettingeltünk a barátommal. Nem élvezett rám, csak egy asztalra (annál csináltuk), meg a kezembe. utána kezet mostam. Letörölte az ondót az asztalról. Több nappal később újra ott csináltuk, és én, bugyi nélkül arra az asztalra ültem. Már múlt hét óta úgy érzem hogy hamarosan megjön, de kicsit más mint szokott, inkább úgy "szúr" a méhem. Ma azt hiszem megjött- csak azért írom, hogy azt hiszem, mert nem fáj úgy mint szokott (ez persze magában jó csak szokatlan), és kicsit véres, de főleg ilyen barnás a váladék.

Azért félek, hátha teherbe estem valahogyan, mert ovlastam, lehet ilyen "furcsa" menzesz terhesség alatt.

Igaz, nekem egy kétszer volt már ilyen, de ritkán, meg az utóbbi 1-1,5 évben nem.

Légyszíves írjátok meg mit gondoltok!

(nem szedek fogamzásgátlót)

18/L


2011. dec. 21. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Az eléggé gáz, hogy nem szedsz 18 évesen fogamzásgátlót, ha már 18 éves vagy, lány és pasid is van+ tudjátok, mit kell csinálni.. :)

De amúgy szerintem nem vagy terhes.

2011. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ezt komolyan gondoltad? Persze basszus, x napos spermium felúszott az asztalról a méhedbe és megtermékenyített...

Szerinted??


Persze ha koton nélkül csináltátok, a végén meg kihúzta és a kezedbe meg az asztalra élvezett, akkor lehetsz terhes. De nem az asztalon maradt spermiumoktól...

2011. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Te tényleg 18 éves vagy?
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz akkor 100%, hogy nem lehetsz terhes.......hiszen letörölte, és rá pár napra csináltátok csak újra ugyan azon. Szóval ha törlés után is maradt volna ott valami, az addigra már rég megszáradt. Szerintem nem kell ettől félned :)
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes vagy! Ha minden úgy van és volt ahogy leírtad, akkor biztos nem vagy az!
2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

77%-os: Ugyan mi a francért gáz? Miért kellene minden egyes nőnek 28 éves korától tablettát szednie? Van ám más védekezési módszer is.

Atyaég...

Biztos pasi vagy.

2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Letörölte az ondót az asztalról. Több nappal később újra ott csináltuk, és én, bugyi nélkül arra az asztalra ültem...


Ezt most nem gondolod komolyan?

2011. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
igen, lehet olyan, hogy terhesség alatt menzesz... mieltt szexelnél igazán felvilágosíthatnád magad.... megtermékenyülés csak akkor fordulhat elő ha a barátod benned élvez el (!) illetve az előváladék is tartalmazhat ondót... attól hogy ráülsz az asztalra még nem tudnak az ivarsejtek felúszni a hüvelyedben...
2011. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Több nappal később ültél az asztalra. Amit letöröltetek. De még ha nem is töröltétek volna le, vagy letörlés után azonnal odaülsz, akkor sem lenne semmi baj. Nem tudnak azok felkapaszkodni, meg ilyenek:D Felesleges aggódni.
2011. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Természetesen én is tudom, hogy attól lehetek terhes, ha belém élvez. csak azért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek így elődordulhat-e valamilyen módon a dolog, persze én is úgy gondolom hogy nem, csak mindig aggódom.
2011. dec. 21. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!