Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Szerintetek előfordu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintetek előfordulhat, hogy terhes vagyok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Most van a ciklusom 26. napja. Két hete pettingeltünk a barátommal. Nem élvezett rám, csak egy asztalra (annál csináltuk), meg a kezembe. utána kezet mostam. Letörölte az ondót az asztalról. Több nappal később újra ott csináltuk, és én, bugyi nélkül arra az asztalra ültem. Már múlt hét óta úgy érzem hogy hamarosan megjön, de kicsit más mint szokott, inkább úgy "szúr" a méhem. Ma azt hiszem megjött- csak azért írom, hogy azt hiszem, mert nem fáj úgy mint szokott (ez persze magában jó csak szokatlan), és kicsit véres, de főleg ilyen barnás a váladék.

Azért félek, hátha teherbe estem valahogyan, mert ovlastam, lehet ilyen "furcsa" menzesz terhesség alatt.

Igaz, nekem egy kétszer volt már ilyen, de ritkán, meg az utóbbi 1-1,5 évben nem.

Légyszíves írjátok meg mit gondoltok!

(nem szedek fogamzásgátlót)

18/L


2011. dec. 21. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De mért ülsz az asztalra nincs szék vagy ágy?
2011. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
van, csak ott csináltuk épp.
2011. dec. 21. 19:17
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

az nem gáz hogy nem szed tablettát sokkal több károsa hatása van és következménye lehet,mint haszna

ennyitől nem leszel terhes,

attól nem felelőtlen senki mert nem mérgezi magát bogyóval,ha máshogy védekezik

2011. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (legutolsónak)
2011. dec. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!